Wpis z mikrobloga

Mirasy jakieś pomysły gdzie można sobie dorobić we #wroclaw? Nie potrzebuje dużo, mam doświadczenie jako Host/Promotor i w pracach typu przeprowadzki ale brak książeczki sanepidowskiej i prawa jazdy.... Może ktoś z was gdzieś pracuje dorywczo i ma jakiś pomysł albo ktoś sam szuka kogoś do chociażby roznoszenia ulotek czy innych pracach. Dużo nie potrzebuje zarobić więc nie mam takiego parcia żeby iść do normalnej pracy ale z 200zł by się przydało chociaż dorobić szczególnie że dużo wolnego czasu mam teraz.

#praca #wroclaw #pracawroclaw #pracatymczasowa
  • 10
@kartofeel: Pomysł jakiś jest, na budowie raczej na dłużej kogoś potrzebują a co do inwentaryzacji to jakiś pomysł jak się tam załapać? Szczerze to nigdy nie miałem z tym styczności więc nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CoJaToNieTY: już nie powinieneś móc wyrobić książeczki sanepid, pracodawca powinien teraz przed podjęciem pracy wysyłać na badania po orzeczenie

Dokumentem potwierdzającym dopuszczalność do pracy w takich warunkach była tzw. książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (obowiązywała do 31 grudnia 2011 r.). Obecnie, wskutek zmiany przepisów, pracownik musi przejść odpowiednie badania i uzyskać – określone przepisami o chorobach zakaźnych i zakażeniach – orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych o braku przeciwwskazań do wykonywania tych
@martek-77: Mój współlokator tak pracuje, a kojarzysz może czy jest opcja pójść np. na 4 weekendy i spierniczyć z stamtąd bez żadnych zobowiązań nie tracąc nic? Bo potrzebuje doładować tylko nieznacznie swoje studenckie konto a do tego brakuje mi jakoś 1000zł na resztę semestru ( ͡° ͜ʖ ͡°)