Wpis z mikrobloga

@bauagan: Najsztywniejsze w czym? jaki indeks sztywności? W przełaju się na tym zabijesz jeśli będziesz musiał się przejść po błocie, śniegu lub lodzie.
  • Odpowiedz
@fixie: But na teren, kamienie, dużo pod górkę, woda, piach, las. Mam dużo takiego terenu, chce but w miarę uniwersalny, raczej z lepszych. Te akurat polecają do enduro.
  • Odpowiedz
@bauagan: Kupiłem ale odesłałem do sklepu. Kolega jeździ w tym enduro i polecał, ale do rzeczy: buty naprawdę bardzo sztywne, serio jest tam carbon albo coś takiego. Bardzo dobra guma na podeszwie. On popyla w nich po górach typu Alpy, często z rowerem na plecach. Ale z moich odczuć po chodzeniu po domu - buty mają bardzo cienki material - są mało wygodne po włożeniu nogi. Do tego okazały się
  • Odpowiedz
  • 0
@baczus: I się doczekałem. Niestety mój numer to 44. Tego się obawiałem jeśli chodzi o zapięcie, stały nacisk na całej długości, w moich shimano mam zapięcie w trzech miejscach i ustawienie optymalnej siły nacisku trochę mi zajęło. Jeszcze jest czas na zakupy do wiosny. Dzięki za opinie.
  • Odpowiedz