Wpis z mikrobloga

Razem z @cregus mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę z okazji urodzin naszej aplikacji #partycalc :) Prace nad wersją 2.0 dla systemu #ios pomału dobiegają końca i z tej okazji rozpoczynamy zapisy do wersji beta. Aby wziąć udział w testach wystarczy przejść pod adres beta.partycalc.net i podać swoje dane. Jacyś chętni do testowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #aplikacje #oswiadczenie #testowanieoprogramowania

Czym jest PartyCalc?
Jest to grupowy manager wydatków oraz powstałych długów. Przydatny zwłaszcza przy większych wyjazdach, np. Sylwester, majówka, ferie, impreza, czy też wakacje. Wystarczy zbierać paragony i na ich podstawie rozdzielać płatności w aplikacji. Podział poniesionych kosztów odbywa się poprzez bardzo wygodne etapy. Najpierw ustalamy podstawowe informacje o tym wydatku, a potem podajemy płacącego lub płacących oraz kwotę z tego rachunku. Następnie za pomocą wygodnych przycisków rozdzielamy całą kwotę pomiędzy wszystkie osoby, których dotyczy ten wydatek. Pojawią się długi do spłacenia. Możliwa jest również spłata częściowa długu, gdy nie mamy przy sobie całej kwoty.

Nasz fanpage: https://www.facebook.com/partycalc/
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kremblewski.partycalc
iTunes Store: https://itunes.apple.com/pl/app/partycalc-for-ios/id941311633?l=pl&mt=8
Zgłoszenia do beta testów na iOS: beta.partycalc.net
geratius - Razem z @cregus mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę z okazji urodzin ...

źródło: comment_JhBlc4pwUvvspWvIrJT02F022NFGXY9S.jpg

Pobierz
  • 10
@geratius: Ciekawy pomysł, nie wiem jak to dokładnie wyglądać będzie ale od razu mówię że zbieranie paragonów to powinna być opcjonalna rzecz, powinno zapamiętywać też (i głównie) koszty na tzw. MORDĘ ;) I na pewno przydałaby się możliwość szablonów, np masz stałą grupę znajomych która np robi składkę na wódkę/prezent i podmieniasz, ew ukryte grupy żeby np solenizant się nie dowiedział ile i na co zbieracie ( ͡° ͜ʖ
@dzeksondzekson: Aplikacja działa na takiej zasadzie, że to my sami wbijamy wydatki na podstawie paragonu, więc paragon wypada brać ze sobą, albo pamiętać, co i ile kosztowało :) Szablonów nie mamy, ale po dodaniu wydatku można go edytować do woli. Co do tej ukrytej grupy, to jeszcze nikt nam tego nie proponował, a na razie nie mamy możliwości udostępniania wydarzeń, więc solenizant nie musi o niczym wiedzieć :D
@dzeksondzekson: To jest właśnie najtrudniejsze i staramy się znaleźć sposób na opracowanie tego w sposób jak najbardziej wygodny dla nas, jak i dla użytkowników. Aczkolwiek mamy to na uwadze od dawna i planujemy pójść w tym kierunku :)
@pieczywowewiadrze: Słuchaj, poświęcamy swój wolny czas na tworzenie aplikacji, którą udostępniamy ludziom za darmo i bez reklam. Według nas to świetne narzędzie i wielu użytkowników podziela nasze zdanie. Jeśli uważasz, że inna aplikacja jest lepsza to śmiało, używaj jej. Tylko nie atakuj nas za to, że robimy coś ze swoim życiem.
@geratius: ale ja nikogo nie atakuje, pytam czy cos sie rozwinelo oraz podalem pare rzeczy ktore dla mnie by byly plusem w tej apce.

Ja uzywam innej apki i jestem przyzwyczajony do niej wraz ze znajomymi ale jesli pojawi sie lepsza alternatywa to chetnie sie przesiade
@pieczywowewiadrze: Odniosłem wrażenie, że szukasz na siłę czegoś, do czego można by się przyczepić, jakbyś był jakimś bojówkarzem Splitwise. Staramy się gonić konkurencję, ale jest nas tylko dwóch i jest to projekt po godzinach, więc idzie to powoli. Chcemy też, żeby nasza aplikacja była prostym narzędziem, a nie jakimś kombajnem.

Z ważniejszych zmian to od poprzedniego razu pojawili się u nas fundatorzy, przypinanie wydarzeń, raporty w formie arkuszy Google oraz statystyki.