Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem damską stuleją xD
Mam wbite prawie ćwierćwiecze, jestem umiarkowanie ładna i szczupła, ale za to zadbana. Na brak atencji czy zainteresowania ze strony facetów nie narzekam, ale mimo wszystko nie umiem budować związków przez moje #!$%@? i brak prawdziwej pewności siebie. Mam swoje zainteresowania, wychodzę do ludzi i biegam. Myślę, że można ze mną porozmawiać na wiele tematów, pośmieszkować a mimo tego nikt się nigdy we mnie nie zakochał xD nie wiem co robie źle. Zabija mnie to, że jestem cały czas sama i nie umiem into związki.
Jak nabyć umiejętność budowania trwałych relacji? Jak się buduje trwały związek?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem damską stuleją xD
Mam wbite...
źródło: comment_648h7p3fugvOPeDJjWEaR8QPRyovqIoR.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: A czy sama kogoś szukasz, czy tylko czekasz, aż ktoś zacznie Cię adorować? W tym drugim przypadku może być ciężko, bo wiesz jak to jest, żaden normalny facet nie chce mieć księżniczki i nawet jeśli nią nie jesteś to możesz sprawiać wrażenie takiej właśnie zimnej i wyrachowanej suki
@AnonimoweMirkoWyznania: Faceci są często głupi i niedomyślni :D można im pomóc grą ciała lub słowami ;x aby się odnaleźli w sytuacji :) może myślą że za wysokie progi i dlatego nie startują?

Może zgrywasz niedostępną albo za długo się z nimi bawisz zanim przejdziecie do działania typu spotkanie / randka :D takie wodzenie za nos tygodniami zniechęca.
@AnonimoweMirkoWyznania Wiem co czujesz, niby jestem przystojny ( nie, nie tylko moja rodzina tak mówi ), ale moje życie stulejarskie uniemożliwia wiązania się z kobietami. Ale pogodziłem się z tym i żyje tak, jak przepowiada mi przeznaczenie
Faceci są często głupi i niedomyślni :D


@Fantomkiller: Wiesz dlaczego tak jest? Domyśl się.

można im pomóc grą ciała lub słowami


Słowami typu "mam na ciebie ochotę", "podobasz mi się, chciałabym cię bliżej poznać", "wyjdziemy na piwo?", a nie "wczoraj ogoliłam nogi", "chyba mnie przeziębienie łapie, położę się", "mam nowy telewizor", "grzejniki grzeją".

może myślą że za wysokie progi i dlatego nie startują?


Żadne progi nie są za wysokie, tylko czasem