Wpis z mikrobloga

Dużo osób pyta się tutaj czy warto kupić Orienta Bambino v2, no to mówię, że warto. Mam od prawie roku i noszę bardzo często, szczególnie w lato, ale i w zimę daje radę. Hand-made pasek też robi robotę. Zdecydowanie jeden z tych zegarków, które wyglądają na X* tyle co kosztują ( )

#watchboners #zegarki #modameska

Pobierz crazyfigo - Dużo osób pyta się tutaj czy warto kupić Orienta Bambino v2, no to mówię,...
źródło: comment_hPM57Kn8noVGQb1Bq7fIO8VP5SmJsdkQ.jpg
  • 40
@crazyfigo: 41mm to za dużo jak na dress watch, którym stara się być bambino. niestandardowe 21mm w uszach #!$%@?, w szczególności, że stockowe paski bambino są okropnej jakości. w moim rotor chodził bardzo głośno i nie tylko w moim, bo czytałem na forach, że to ogólny problem orientów, ale akurat w moim mako to nie występowało. fajnie, że jest hackable i windable, ale sam werk jest kiepawy, miewa różne nastroje i
@gatchweek:

41mm to za dużo jak na dress watch, którym stara się być bambino. niestandardowe 21mm w uszach #!$%@?, w szczególności, że stockowe paski bambino są okropnej jakości. w moim rotor chodził bardzo głośno i nie tylko w moim, bo czytałem na forach, że to ogólny problem orientów, ale akurat w moim mako to nie występowało


No to fakt. Tzn. te 41 mm jest ok, ale byłoby zdecydowanie lepiej gdyby zdjęli