Wpis z mikrobloga

że wszytko mu wolno


@Jebwleb: A nie wolno? Zabroń mi, w tym czasie ja Cię minę jak będziesz stał w korku. Legalnie minę, machając do Ciebie jak znikasz mi we wstecznym lusterku gryząc kierownicę. Legalnie też zaparkuję w strefie płatnego parkowania, ALE nie płacąc złotówki bo jestem na motocyklu i nie muszę płacić :-) Bardzo już boli? To poczekaj jeszcze na to jak zaparkuję bezpośrednio pod wejściem do marketu :-) Bez
Pobierz b.....u - > że wszytko mu wolno

@Jebwleb: A nie wolno? Zabroń mi, w tym czasie ja ...
źródło: comment_Kp0ewxtTxi7xMAahPHBhS7Hx9tqvTxp3.jpg
@blubi_su: to zdemontuj całkiem :D

Ja u siebie powyżej 50 zmieniam pozycję na moto i przez to w lusterkach też nic nie widzę już :P A jadąc bardziej wyprostowanym i tak muszę łokciami ruszać aby coś widzieć. Za wąsko je zrobili wg mnie ;/
@Jebwleb: Pomijając kwestię "hura bura, motocyklista królem podwóra", spójrz na to z logicznej perspektywy. Jest niedziela, południe, przed każdym marketem brakuje miejsc do parkowania. Szczególnie pod Ikea gdzie narodu zjeżdża się więcej niż pod inne "spożywczaki", bo ciągną z sąsiednich powiatów, województw.

Wystarczająco długo szuka się miejsca do zaparkowania samochodem, a pomyśl jakbyś się wkurzył widząc zgodnie z przepisami zaparkowany motocykl na miejscu parkingowym wyznaczonym dla szerszych pojazdów? Jak na razie
@trueno2 Aż z ciekawości znalazłem wrzucony kiedyś na wykop test baterii i masz rację, że są słabsze od, np. GP Super z biedry, które są jednymi z najlepszych. Za to w teście opłacalność mają taką samą. No i z tymi planu się nie zgodzę do końca, bo ja zasilam tym spokojnie zabawki dziecka, a do tego głównie potrzebuję :-) Ale po Twojej uwadze chyba rzeczywiście przerzucę się na te z biedry -
@baroom Droga była strasznie bo ponad 600 zł. Można kupić taniej, robione przez ludzi z forum.
Nie używam do smarowania, bo mam Scottoilera. Nie odpowiem, czy jest sens zakupu, bo to kwestia indywidualna. Ja nie żałuję - lubię się czasem wyciągnąć na moto, zapalić papierosa i podelektować widokiem na leżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno przydaje się też podczas dłubania w garażu.