Wpis z mikrobloga

@rudy2007: w sensie prawnym rzeczywiscie nie, chociaz w swiadomosci ogolu jest. Nie zmienia to jednak faktu, ze ta tabelka zawiera brednie i jest skrajnie zmanipulowana. W zasadzie wypowiadanie sie w tym watku uwlacza mi jako człowiekowi.

W tabelce np. nie uwzgledniono Afganistanu, nie uwzgledniono rowniez jak widze zamachowcow z San Bernardino, ktorzy mieli korzenie pakistanskie, nie uwzgledniono zamachu w Orlando, gdzie zamachowiec mial korzenie wlasnie afganskie i #!$%@? wie jeszcze ilu
  • Odpowiedz
Ciekawostka - na liście nie ma państw, gdzie Trump ma swoje biznesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

President Trump has signed an executive order that bans citizens from seven Muslim-majority countries in the Middle East from entering the United States for 90 days, according to the White House. His proposed list doesn’t include Muslim-majority countries where his Trump Organization has done business or pursued potential deals. Properties include golf
  • Odpowiedz
@BarekMelka no strasznie dziwne, skoro w tych krajach nie ma wojny, Turcja jest czlonkiem NATO, a Arabia Saudyjska jest kluczowym partnerem USA. Umysl lewaka zawsze bedzie biedny
  • Odpowiedz
@md23: Afganistanu nie ma na liście Trumpa więc nadal wszystko by się zgadzało a Pakistan przecież masz uwzględniony.

w sensie prawnym rzeczywiscie nie, chociaz w swiadomosci ogolu jest

I co to zmienia, że ciemny lud czegoś nie wie i wydaje mu się, że jest inaczej?
  • Odpowiedz
@BarekMelka: lewak pls, to ze ktos ma papier nie znaczy, ze jest Amerykaninem. Ja tez mam obywatelstwo usa nawet

lol, Iran jest panstwem, ktore dazy do zaglady Izraela i sie dziwisz, ze jest na tej liscie??
  • Odpowiedz
@md23: ale to gorzej dla Trumpa a nie lepiej, skoro jeszcze więcej ofiar było z państw, które bana nie wyłapały. Poza tym sprawcą był Amerykanin i Pakistanka więc nie wiadomo ile wpisać, połowę? :P

lewak pls, to ze ktos ma papier nie znaczy, ze jest Amerykaninem

Ta, wklej jeszcze #!$%@?ącego logikę czeskiego mema ze szczurem pipem.
  • Odpowiedz