Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję tutaj, żebyście mnie od atencjuszek nie wyzywali. Jak ja kisnę z moich koleżanek za każdym razem. "Hehe nie mam chłopaka, nie muszę golić nóg, mogę żyć tylko dla siebie, włosy na nogach takie naturalne". Kiedyś odpowiedziałam, że fuj, że ja bym tak nie mogła, że nie lubię mieć włosów nigdzie indziej poza głową, brwiami i rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że golę nawet zimą, chociaż nie mam chłopaka od paru lat. To one wtedy że jak to fuj, że to normalna sprawa i hurr durr, żyję wobec narzuconych mi norm i nie jestem swobodna.
Ogólnie ostatnio się zrobiła jakaś taka moda, że tu na snapie, tu jakiś obrazek na fejsie, tu coś tam, że włosy na nogach u kobiet to żaden koszmar. No okej, niech żyją sobie jak im wygodnie, ja nikomu nic nie narzucam itd., ale jak ja mówię, że uważam to za obrzydliwe, kiedy kobieta ma owłosione nogi, to już w każdej się nagle głos feministki odzywa, że zacofana jestem, bo golę nogi zimą, chociaż nie widać i nie jestem naprawdę wolna. Za to one są nieograniczone, bo chodzą z nieogolonymi nogami i chwalą się tym na prawo i lewo. Wkurzają mnie te #rozowepaski ostatnio.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania nie powinny na Ciebie naskakiwac bo jesli chcesz spędzać godzine w lazience co 2 dni na goleniu nóg i wszystkiego innego to Twoja sprawa, chociaz osobiscie serio nie rozumiem golenia nóg zimą xD a mam niebieskiego, który nie zwraca na to autentycznie zadnej uwagi. Nawet kilka razy jak wlazl mi do lazienki w trakcie depilacji to zapytal po co w ogole to robie i sie z tym mecze skoro on takich
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

OP: @Shyvana: wyraziłam tylko swoją opinię. Jeśli one mówią, że regularne golenie nóg jest głupie, to tak, jakby mnie nazwały głupią(idąc Twoim tokiem rozumowania). Wiem, jakie relacje mam ze swoimi koleżankami, i są one zdrowe na tyle, że jak którejś się coś nie podoba, to mówi to głośno i nikt nie strzela o to focha i jestem w 100% przekonana, że nie odebrały tego jako afront. Niegrzeczne jest właśnie to,
MiłosnyJegomość: Pewnie twoje koleżanki poczuły się dotknięte stwierdzeniem, że coś co robią jest obrzydliwe. Nawet jeśli nie był to personalny atak tylko twoja opinia na dany temat. Ludzie już tak mają, że reagują w ten sposób na coś co odbierają jako osobistą krytykę ;) A prawo do takiej opinii masz jak najbardziej. Po prostu koleżanki mają kompleksy skoro poczuły się dotknięte.

Zaakceptował: Asterling
@OP / @AnonimoweMirkoWyznania
@choochoomotherfucker:
@Asterling
Pójdę w trochę inną stronę i zamiast koncentrować się na tym, co kto powinien robić ze swoim ciałem (jego sprawa) i jakie kto ma preferencje (jego sprawa), zapodam Wam analityczne podejście do tematu. Na podstawie analiz piękna, jakie kiedyś tam wyczytałem, nie pamiętam już gdzie. Wg mnie to dość ciekawe.

Otóż sęk w tym, że bardzo możliwe, iż o takich włoskach-kłaczkach możemy całkiem obiektywnie powiedzieć, że