Wpis z mikrobloga

@daaniel121: Miałem wcześniej Steelseries QCK Mini i w sumie z tej jestem bardziej zadowolony. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie wygląda i jest w miarę wygodna, nie brudzi się. Co do biurka - w JYSK już dawno temu, generalnie nie jestem z niego zadowolony, bo się strasznie łatwo brudzi jak to szkło i jest stosunkowo małe, ale nie chce mi się jechać po nowe xD
@Rupertciak: Mam też MacBooka Air do mobilnej pracy, z niego została pobrana legalna kopia systemu. Polecam dokładniej przestudiować prawo obowiązujące na terytorium Polski, a nie udawać prawnika. Korzystanie z systemu jest całkowicie legalne pod warunkiem, że nie czerpie się z pracy na nim korzyści materialnych. :) Licencja Apple o której mówisz ma zastosowanie tylko na terenie USA.

Nie rozumiem też dlaczego tak usilnie bronisz i zarazem atakujesz mnie przez pryzmat faktu
@logixdev: Nie rozumiesz, lub nie chcesz zrozumieć.
Prawo, prawem szacunek do własności intelektualnej szacunkiem - Ty go nie masz. MacOS jest system przeznaczonym na komputery od Apple, a nie na "cały świat". Dlatego jest hackintosh, który jest nielegalny na terenie USA, na terenie Polski nikt nie zamknie Cię do więzienia, ale z moralnego punktu widzenia, nie jest to etyczne. To tak jakbyś, kupował podróbki i usprawiedliwiał to tym, że nie będziesz
To, że masz Maca Air nie usprawiedliwia, że na stacjonarce nie masz systemu, za który zapłaciłbyś w cenie komputera. Więc dla mnie po prostu walisz w ch. Apple argumentując to... ceną. #czarnolisto za kontent słabej jakości i propagowanie piractwa.


@Rupertciak: xD kolega się chyba urwał z myapple, tam to jest nawet ból dupy o używanie nieoryginalnej ładowarki do macbooka ( ͡° ͜ʖ ͡°) @logixdev: