Wpis z mikrobloga

@Desperated: ależ szukasz drogi ucieczki. Postękałeś kilka razy o masakrach w szkołach, okazało się, że to gównoargument, to ewakuujesz się, by przypadkiem nie dostać za mocno po głowie. Za to akurat muszę pochwalić, tchórzliwe i żałosne, ale jednak sprytne.
  • Odpowiedz
Masakry w szkołach to problem totalnie marginalny


@Pantokrator: Jeśli to jest twój wielki i obalający tezy argument, to ja dziękuję za taką dyskusję. To teraz ja pokażę w jaki sposób dyskutujesz

U nas każdy może mieć nóż i wbić go w brzuch
  • Odpowiedz
@Desperated: przed nożem też nie uciekniesz, jak cię ktoś nim dźgnie - w zwarciu nóż jest nawet skuteczniejszy, niż broń, a polska policja cały czas pcha się w sytuacje, gdy ktoś może skutecznie funkcjonariusza zadźgać. Nikt tego nie robi.

O masakrach w szkołach napisałem parę zdań. Ale podstawowa informacja jest taka, że to problem faktycznie b. rzadki i marginalny i bez wyraźnego wpływu na ogólną statystykę morderstw. Tyle, że emocjonalne
  • Odpowiedz
@monochromatycznie: zgłosiłem już pismo do prokuratury, szykuje sie rewolucja xD
Wiadomo że chodziło o legalizacje broni dla przeciętnego Kowalskiego bez masy testów, zezwoleń i kosztów po drodzę ;d Idę do sklepu pokazuje zaświadczenie o niekralności i kupuje :>
@MisterWolf: Wolę by ludzie tacy jak Ja głosowali niż być bezbronnym jak teraz. Uważam że wszystko jest dla człowieka i powinien on żyć w pełni państwie wolnościowym i sam decydować
  • Odpowiedz