Wpis z mikrobloga

Panowie kraftowcy. Mam newsa, moim zdaniem bardzo dobrego. Wyszła nowa warka Panakeji od Olimpu. Po czym poznać, że nowa warka? Chłopakom coś odbiło i lakują wszystkie swoje piwa, więc jak znajdziecie Panakeję z lakiem to będzie ta warka.

Jest turbo zajebista. O ile te poprzednie warki były w porządku, ale niczego nie urywały tak ta nowa to jest kosmos. Kurcze tak właśnie zapamiętałem to piwo, a pierwszy raz piłem jeszcze przed rozłamem. I bardzo się ucieszyłem, że Panakeja wróciła do formy. Chyba bardziej mnie to ucieszyło, niż ostatnie odkrycia jakichś nowych fajnych piw.

Tak trzymać Olimp!

#craftbeer #piwo #piworzemieslnicze #pijzwykopem #browarhipster #browarolimp
Pobierz towszystkonie_tak - Panowie kraftowcy. Mam newsa, moim zdaniem bardzo dobrego. Wyszła...
źródło: comment_3ctoRuVbgpUPw7UeEraphtzFq1uMQ8te.jpg
  • 7
@bartol_wwa: trochę była mydlana przez jakiś czas, ale teraz pachnie tak jakby połowa warki to był olejek z bergamotki. Faktem jest, że piwo jest dużo słodsze, ale fajnie to pasuje do całości, a gdzieś tam z tyłu jest lekka przyjemna goryczka kojarząca się z herbatą. No piwo pachnie jak świeżo otwarte opakowanie z herbatą earl grey.

Ja propsuję to piwo w całości.
@to_wszystko_nie_tak: bylem ostatnio bardzo zaskoczony jak zobaczylem ja zalakowana, wzialem z ciekawosci. Potwierdzam to co piszesz, wg mnie to najlepsze piwo z earl grey jakie pilem, nie spodziewalem sie, ze w piwie mozna czuc tak intensywnie a za razem nieprzytlaczajaca aromat herbaty. Jak tylko zobacze gdzies buteleczke to kupie pewnie od razu kilka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noyken: nie ma tego problemu, we wszystkich herbacianych piwach ta goryczka była optymalna, moze troche bardziej sciagajaca, ale ja to nawet lubie. Bardzo fajnym piwem z herbata jest kooperacyjne piwo, Browaru Spoldzielczego i Fabrica Rara, Skrótowe z herbata Nepal Illam.

@RomeYY: nie no ten lak jest calkiem niezly, tzn nie kruszy sie jakos mocno. No ale fakt, ze moze byc upierdliwy.