Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPolityk: To zastanów się co Ci się przyda bardziej? Potrzebujesz wozić rzeczy, jechać na wakacje z dużą ilością bagażu, jeździć zimą? To samochód. Ale jak dasz sobie radę z takimi niedogodnościami to bierz moto.
  • Odpowiedz
@tosyu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet jeśli mowa o miejskim nakedzie. Koszt nowego to około 35000, kask nie z najwyższej półki 1500, ciuchy 1500, buty 600, itd itp sam wiesz.


@blubi_su: Blubi come on. :D
Gość pisze, że chce kupić pierwszy pojazd. Więc raczej nie kupi motocykla za 35K. Mój pierwszy kosztował 7K - Virago 750. Teraz dopiero mam pierwszy motocykl > 10K. :P
A
  • Odpowiedz
@KosmicznyPolityk: kupilem 125 przed samochodem, potem przyszła jesień, zacząłem robić prawko na motor, ale przez ciągłe kombinowanie przez pogode to rzucilem i kupilem samochod. na wiosne planuje zrobić jednak prawko i kupic cos wiekszego ale motor to ciągłe kombinowanie (z miejscem na przewóz czegokolwiek, gdzie jest kask różowego, żeby mogła ze mna jechać - u niej czy u mnie i jak go przewieźć zakładając, że mam też bagaż na weekendowy
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ale tak zakładam. Zastanawia się nad motocyklem, a autem jako pierwszy pojazd.: P

@blubi_su: Cos słabego jak juz na pierwszy motur jakas 200 i na pewno nic większego.

Wiem ze ciuchy kosztują trochę ale bez przesady :p jeszcze sie nie nakręciłem by wydawać 10k na same ciuchy xD


No i tutaj Ci przecież odpisał. :D Nie czytasz ze zrozumieniem. :D
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Hah a widzisz bo ja na ten przykład nie cierpię kufrów, wielkich kufrów, które wyglądaja komicznie i mają areodynamikę szafy :P Uważam że nie można bardziej zepsuc motocykla niż właśnie kufrem...
  • Odpowiedz
@blubi_su: BTW. Jakbyś znał kogoś, kto szuka drag stara 1100 w praktycznie idealnym stanie z aerografem, pełnym wyposażeniem, hiperchargerem i customowymi wydechami to daj znać. :D
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: Hah a widzisz bo ja na ten przykład nie cierpię kufrów, wielkich kufrów, które wyglądaja komicznie i mają areodynamikę szafy :P Uważam że nie można bardziej zepsuc motocykla niż właśnie kufrem...


@blubi_su: To zależy od typu motocykla. Ja mam akurat szybę dość sporą, więc kufer nie przeszkadza.

Myślałem o Warriorze 1700. ale jeszcze nie wiem. Najpierw muszę sprzedać tego, aby potem kupić nowego.
Na 99% będzie to
  • Odpowiedz
@GrabkaMan: no u mnie kufer slabo i ogolnie nie chcialbym miec kufra (no chyba ze metalowy na gs1200r :D). siateczke mam ale gdy mam duzy plecak na plecach to mi przesuwa ten kask, juz probowalem wielu rzeczy. wiozłem go na bagażniku, przyczepialem do plecaka i nigdy nie jest wygodnie... pewnie jak zdobędę jakiś większy moto to na siedzeniu będzie się mieścił w siatce.
Ale do Ikei już pojechać słabo (
  • Odpowiedz