Wpis z mikrobloga

@Perlo: dawno sprzedalem swoje itemy, sam kupowales klucze :D nie zalezy mi na skinach, napisalem poprostu ze 250euro to nie jest drogi noz :D
  • Odpowiedz
@diarrhoea: szczerze to nie mam checi kupowac tego i sie tradowac z kiimkolwiek, dla mnie 1 tys zl to nie duzo do wydania na ulubiona giere ale wlasnie upatrzylem swoj wplacilem euro na portlfel minal tydzien blokady na wplacenie duzej sumy i wtf co to za skok ceny wlasnie chce sie dowiedziec
  • Odpowiedz
@Noris: A ja uważam, że nawet najtańsze guty są drogie, bo to nadal ponad 100zł za piksele w grze ;)
Inna sprawa, że kosa za 250 jurków to grubo ponadprzeciętny nóż
  • Odpowiedz
@MarcinAK12: Nie chodzi czy to dużo, czy nie. Ale jak można bezproblemu kupić coś taniej, to nie widzę powodu by tego nie robić ;) Ale jak masz już ojro w portfelu to trochę późno

  • Odpowiedz
@MarcinAK12: możesz jeszcze poczekać 3 dni na finał Majora i przeceny naklejek o ~75%. Sporo osób sprzedaje skiny i chce inwestować. Może uda ci się kupić kosę jaką chcesz w niższej cenie
  • Odpowiedz
@turemka: wlasnie turemka nie, robilem to, to pobralo 8 i 8,5 w zl podalem tyle to blad, podalem to przeliczajac po kursie ze strony kursu walut w euro tez blad...nie wiem jak to obejsc kolego
  • Odpowiedz