Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Fajna dziewczyna daje mi konkretne sygnały że chciałaby wejść ze mną w głębszą relację .... a ja się boję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poznaliśmy się na imprezie, tak na prawdę to sama do mnie podeszła i się przedstawiła. Ja nie umiem into flirt ale byłem po paru drinkach więc nabrałem śmiałości. Szybko doszło do kontaktu cielesnego - dosyć jednoznaczny taniec między nami, siedzenie mi na kolanach, pojedyncze pocałunki itp Niby fajnie się nam rozmawia, dziewczyna wydaję być ogarnięta. Pochodzi z zamożnej rodziny, jezdzi konno, regularnie urządza sobie wypady na narty po europejskich kurortach, w wakacje jakieś egzotyczne kraje . Na co dzień studiuje wymagający techniczny kierunek, działa w samorządzie studenckim i ma masę znajomych. A ja jestem jej kompletnym przeciwieństwem: introwertyk, mieszkam z rodzicami, skończyłem licencjat z gównokierunku i pracuję za 2k na rękę. Za granicą byłem 2 razy w życiu xd Mój jedyny atut to wygląd: 185 cm wzrostu, mocny gęsty zarost, morda 7/10 i wysportowana sylwetka - siłka to moje jedyne hobby.

Często kiedy romawiamy wspomina jaka to jest samotna, że chciałby mieć z kimś spędzać czas, że powinniśmy się częściej widywac itp . Niby nie ma z kim jechać na narty do Austrii i chciałaby żebyśmy pojechali oboje - ja w życiu nie jeżdziłem i pewnie taki wyjazd zrujnowałby mój budżet na rok ...

Z jednej strony nie chcę marnować takiej okazji ale z drugiej jak nic z tego nie wyjdzie, bo się okaże że jestem zbyt #!$%@? żeby utrzymać przy sobie taką dziewczynę na dłużej, to moja nikła pewność siebie jeszcze bardziej poleci w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#feels #zwiazki #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku uwierz w siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież o tym kim jesteśmy nie decyduje zawartość naszego portfela. Jeżeli dziewczyna dąży do kontaktu z Tobą to nic nie stoi na przeszkodzie spróbować. Mój obecny mąż też wielu rzeczy na początku się wstydził, nie chciał mi mówić, zresztą introwertyk tak samo :P Na początku to ja zarabiałam więcej od niego, od jakiegoś czasu role się zmieniły bo
@zielonestopylucyfera: dzieki za przywolanie
@AnonimoweMirkoWyznania: sytuacja jest skomplikowana, jak wiadomo zmusza sie nas mezczyzn do zdobywania, dlatego przede wszystkim musisz myslec jak zdobywca, ale nie byle jaki ale jak potezne imperium. Z jednej strony oczywistym jest to, ze male sa szanse, ze cos z tego bedzie. Zauwaz jednak, ze ta dziewczyna stanowi przepustke do awansu spolecznego. Obecnie masz gowno prace, i dzieki niej mogloby sie to zmienic. Dochodzi wiec do