Wpis z mikrobloga

Mamy w pracy pomieszczenie socjalne z łazienką. Mieliśmy niedawno drobny problem z cieknącym kranem. Po jakichś dwóch tygodniach nasz pan złota rączka naprawił kran. Nie wiem czy tam wymieniał głowice czy cały kran zamienił, a to w sumie nie jest istotne, ważne ze przy okazji zamienił kierunki w których odkręca się ciepłą i zimną wodę. Dowiedziałem się o tym rano przy goleniu. No ale skoro w jedną stronę nie leci ciepła to normalne jest że spróbowałem w drugą i ciepła jest, to logiczne. Ale czy dla wszystkich? Minęło kilka dni i dziś nasz pan złota rączka opowiedział mi o jednej dziewczynie która u nas pracuje. Skarżyła mu się że nie ma ciepłej wody i musi sprawdzić w kotłowni czy tam się coś nie wyłączyło.
#logikarozowychpaskow
  • 9
@szybciutki: Jak nie zdążę w domu albo nie chce mi się wstawać jeszcze wcześniej niż o 2.50 (wtedy wstaje) to tak. Zwykle o 6 rano kiedy docieram do pracy nie dzieje się jeszcze zbyt wiele więc znajduję na to czas.
@Heteroseksualny_Bialy_Facet: Jestem na etapie szukania pracy ale "w tym kraju dla ludzi z moim wykształceniem nie ma pracy". A raczej jest za najniższą krajową. Mam nadzieję że w tym roku uda się znaleźć coś w swoim mieście no ale zobaczymy. Jestem pełen obaw bo ten rok zaczyna mi się pechowo.