Wpis z mikrobloga

@PanStrasznieZuy: przede wszystkim jak znajomy... zapytaj dlaczego sprzedaje. Często się pozbywają ludzie samochodów jak jego awaryjność przewyższa komfort... wtedy po ostatniej naprawie się go po prostu pozbywa...

Ale może sprzedawać bo np. dzieci mu się urodziły.. i potrzebuje co najmniej 4 drzwiowego auta...

Lepiej rozmawiać ;)
  • Odpowiedz
@PanStrasznieZuy: pierwsze pytania jakie mu zadaj to:

1) Czy ma filtr cząstek stałych
2) czy ma turbine
3) koło dwumasowe

Naprawa dwóch ostatnich jest kosztowna, a pierwsza to upierdliwa rzecz. Ja mam 5-drzwiowe z tego roku i jedyna na co mogę narzekać to że ma masce odchodzi mi plamkami lakier, a korozji pod nimi nie widać (domyślam się że poprzedni właściciel miał dzwona i dlatego w tym miejscu pojawiają się odpryski)
  • Odpowiedz
@PanStrasznieZuy: Nie wiem od kogo części do hondasa i mitsubishi brałeś,ale uwierz mi na całym świecie cześci do fancuzów sa najdroższe. Tak już te muzułmany mają. Czemu rezygnujesz z tego czym wcześniej jeździłeś? Bo trafiła Ci się okazja?
  • Odpowiedz
@PanStrasznieZuy: czytając komentarze pod tym wpisem można dostać raka , zapytaj czy ma turbinę xd , hdi czy ma turbinę no po prostu klękajcie narody TAAAAKI SMIESZEK
a na powaznie , bardzo fajny model, lepszy od następcy , oszczędny szczególnie w trasie
doskonałe fotele , kierownica hmmm jak nie miałeś wcześniej cytrynki to trzeba tym polatać bo kręcisz samym wieńcem reszta jest nieruchoma , wg mnie to patent który mocno poprawia
  • Odpowiedz
  • 2
@ZKPP dobre pytania xD
Powiedz mi:
1. Który nowoczesny diesel nie ma DPF/FAP?
2. który nowoczesny diesel nie ma turbo?
3. Który nowoczesny diesel lub benzyna nie ma dwumasy?
  • Odpowiedz
@PanStrasznieZuy: ja mam od 4 lat (2006 rocznik) 1.6 110km. Dwumasa i egr wyminiłem zaraz po zakupie i od tego czasu tylko serwisowe filtry + olej. Ogólnie polecam przyjemne miejskie autko
  • Odpowiedz
@sailor_73: @M62B44: no popatrz 2007 super nowoczesny diesel, ja mam c4 z 2007 90 KM i nie mam turbiny nie mam dwumasy i nie mam filtra FAP, model 110 konny już te rzeczy ma więc zasięgnij informacji
  • Odpowiedz