Wpis z mikrobloga

@bartek555: się #!$%@? zawinalem na krawężniku, wymieniłem dwa wahacze, felgi, tylne łożysko, sprawdzałem tarcze, hamulce, odginalem wszystkie blaszki a dalej od 60 km/h w górę mam takie szur szur szur No #!$%@? jego Mac mechanik podniósł poruszał kołem stwierdził tak łożysko na 100 wymienił i gowno dalej szur szur No i z tematu na temat rozrząd do zrobienia na łańcuchu #!$%@? kek i to top
@riizzlaa wszelkiej pomocy szukaj na zagranicznych forach bo u nas spece czy od it czy od motoryzacji czy innych to zwykle #!$%@?. Zapytaj gdzies ze 'z' z 'y' cie sie przestawilo to zaraz #!$%@? gimbo spece ci napisza -jaki komp? -oho zasilacz no name -daj rejestr -zmien grafe plyte glowna i matke. -bez razera ani rusz -pasha tez tak mial na intelextrimmasters zmienil dostawce neta i puscil disco polo i przeszlo
@bartek555: #!$%@? No Nie panewki zadne bo mi cos z okolicy nadkola szura i uprZedzam pytanie, nie nie ciężarki, nie rdza na tarczy, tarcza prosta, szczęki hamulca puszczają, blahcha nie szura, nie nie wyje nie nie gwiżdże szura jakbyś tarł szczotka o coś, im szybciej jade tym szybciej szura, nie nie robi sie gorzej/głośniej z czasem, tak przestaje szurać przy hamowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)