Wpis z mikrobloga

Jest taka grupa ludzi, której mocno nie szanuje na #studbaza.
Miej #!$%@? cały semestr na to co tam się dzieje, przychodzi sesja, egzaminy, ty dalej bez spiny bo przecież są drugie terminy c'nie? XD i tu sytuacja z dziś, egzamin z ekonomii, bulion ludzi czeka przed salą, ktoś z poprzedniej tury daje 'przeciek', że dała jakiś wariant drugi z egzaminu z 1998 roku, pozdro szukajcie XD i nagle #!$%@? pogrom, ludzie piszą sobie odpowiedzi na dłoniach, tylko kto szybciej, byle udało się zdążyć!!!1111one wrota do auli otwierają się, wchodzi ona cała na biało, okazuje się, że #!$%@? a nie wariant drugi, w powietrzu czuć zapach zaskoczenia, ze jednak nie uda się oszukać. Piękna sprawa. #czujedobrzeczlowiek
Pobierz nikecrie - Jest taka grupa ludzi, której mocno nie szanuje na #studbaza.
Miej #!$%@?...
źródło: comment_QvONS2koSL8ADAdtAuWmo1m8WKhJRidp.jpg
  • 9
@nikecrie: znam gościa który przez kilkadziesiąt kolokwiów (obliczeniowych z ćwiczeń) robił tak zwane "#!$%@?" czyli zdjęcie do kolegi. Tak, jest inżynierem, nie wiem czy policzył przez studia jakąś najprostszą całke. Wszystkie przedmioty na przehicie zaliczył
@carver: kurde, a ja każdy projekt obliczeniowy zrobiłem sam, nie raz na podstawie innego projektu, nie raz na podstawie skryptu a boję się że po obronie sobie nie poradzę w pracy ...
@carver: w sumie sam nie wiem, jestem na transporcie, ale wszystkie przedmioty jak pkmy, automatyka, wytrzymałość miałem, myślałem o zaocznej mechanice na magisterce a później zobaczymy...
@carver: też o tym słyszałem więc tak się zastanawiam jak ta praca wygląda... robię dodatkowo kurs na operatora cnc, i w między czasie próbuje sam uczyć się dodatkowo obsługi programów cadowskich :P