Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! ʕʔ
Dzisiaj pozytywnie rozpatrzono mój wniosek o numer ISBN papierowej wersji mojej książki.
Z tego okazji małe #rozdajo 3 egzemplarzy ebooka "Junior Developer". Gdy pojawi się wersja papierowa zrobię nowe rozdajo z wersją fizyczną. :D

Tutaj szczegóły na temat wydania papierowego i drugiego wydania ebooka. W skrócie: na dniach odpalę przedsprzedaż: pomoże mi to określić jaki pierwszy nakład zamówić, a w zamian macie książkę taniej o 10zł. Osoby, które zakupiły pierwsze wydanie ebooka (np. na PolakPotrafi) otrzymają drugie wydanie bezpłatnie na maila.

Tu znajdziecie recenzje pierwszego wydania ebooka.

#javadevmatt #naukaprogramowania #ksiazki
JavaDevMatt - Dzień dobry! ʕ•ᴥ•ʔ
Dzisiaj pozytywnie rozpatrzono mój wniosek o numer ...

źródło: comment_KHtgnvw3m0xfSPDR0MK9PzVfDUoJNeLJ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Jako zdecydowanie senior, chciałbym, żeby każdy junior przychodzący na rozmowę umiał chociaż połowę połowę tego co masz w spisie treści. Będę polecał.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Polecam wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z IT. Na blog trafiłam przypadkowo w grudniu, ebooka kupiłam bez zastanowienia - były to moje pierwsze wydane pieniądze na naukę programowania. Dzięki poradnikowi udało mi się bardzo usystematyzować sposób nauki a dziś o 13.00 mam swoją pierwszą rozmowę o pracę na stanowisku frontend developera :)
  • Odpowiedz