Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! ʕʔ
Dzisiaj pozytywnie rozpatrzono mój wniosek o numer ISBN papierowej wersji mojej książki.
Z tego okazji małe #rozdajo 3 egzemplarzy ebooka "Junior Developer". Gdy pojawi się wersja papierowa zrobię nowe rozdajo z wersją fizyczną. :D

Tutaj szczegóły na temat wydania papierowego i drugiego wydania ebooka. W skrócie: na dniach odpalę przedsprzedaż: pomoże mi to określić jaki pierwszy nakład zamówić, a w zamian macie książkę taniej o 10zł. Osoby, które zakupiły pierwsze wydanie ebooka (np. na PolakPotrafi) otrzymają drugie wydanie bezpłatnie na maila.

Tu znajdziecie recenzje pierwszego wydania ebooka.

#javadevmatt #naukaprogramowania #ksiazki
JavaDevMatt - Dzień dobry! ʕ•ᴥ•ʔ
Dzisiaj pozytywnie rozpatrzono mój wniosek o numer ...

źródło: comment_KHtgnvw3m0xfSPDR0MK9PzVfDUoJNeLJ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
książka ogólnie o początkach programowania, czy raczej nakierunkowana na Jave?


@leesiuu: raczej ogólnie, nie konkretnie o Javie - chociaż sporo jest nakierowane na technologie kręcące się obok Javy. Co potrafić, dlaczego to potrafić i gdzie się tego uczyć.
  • Odpowiedz
A będzie można kupić "zestaw" za powiedzmy 60zł, w którym dostajemy książkę i ebooka?


@RayColl_PL: myślę właśnie nad zestawami - pewnie taki właśnie wrzucę. Sklep mam praktycznie gotowy, ale odpalę wszystko od lutego, by wszystko z niego księgować od następnego miesiąca.
  • Odpowiedz
Jako zdecydowanie senior, chciałbym, żeby każdy junior przychodzący na rozmowę umiał chociaż połowę połowę tego co masz w spisie treści. Będę polecał.


@piotrb: w książce zebrałem co potrafić, dlaczego to potrafić i skąd się tego nauczyć. Nie uczę tam tych technologii krok po kroku (w końcu nie mam nawet 200 stron w książce). To taki drogowskaz. Jak zaczynałem z pracą programisty, to czegoś takiego szukałem, a nie było niestety. To 6
  • Odpowiedz
dziś o 13.00 mam swoją pierwszą rozmowę o pracę na stanowisku frontend developera


@papalila: daj znać jak poszło! :) Zawsze warto chodzić na rozmowy i ewentualnie dowiedzieć się gdzie mamy braki, a nie bez końca mielić materiał w piwnicy.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Rozmowa bardzo miła - wiem jeszcze trochę za mało, ale nawiązałam kontakt z firmą. Dostałam materiały i zadania, które muszę przerobić i mam się z nimi spotkać jeszcze raz. Zdaję sobie sprawę, że przy zmianie branży niezbędna jest determinacja i samodzielna praca, więc trzymajcie kciuki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz