Wpis z mikrobloga

Jak to możliwe, że na win 10 wywala mi neta po wifi. Probówałem już na stałe ip, dns, wyłaczać defendera i nic. spotify działa, torrent działa bezz najmniejszego probemu, odpalę tylko chrome albo tvn player i jeb wszystko siada ikonka wifi - brak dostępu do internetu. czasami losowo pójdzie, wł/wył wifi sprawi ze chodzi a za jakis czas znowu problem wraca. karte wifi wymieniłem, nadal nic..

#komputery #siecikomputerowe #internet
  • 7
@oldskul: na żadnym innym sprzęcie podłaczonym do routera nic takiego nie ma miejsca. mowie, probowałem juz 3 roznych kart wifi na usb. wirusów nie ma bo czysty nowy system
@jan7796: Ja zauważyłem, że gdy pojawia się mi ten problem ( a dzieje się oto głównie gdy korzystam z chroma) wystarczy zrobić to windowsowe rozwiązywanie problemów z siecią i to coś tam ustawia i przez dłuższy czas znika. Po kilku dniach znowu tak się dzieje. A próbowałeś korzystać z innej przeglądarki?
@HeyBuddy: windowsowe rozwiązywanie niczego nie znajduje. to nie kwestia chroma bo sprawdzałem też inne np edge. odpalam torrent, działa wszystko kilka dni, tylko dotknę przeglądarki albo wspomnianego tvn player (apka) i wywala neta od razu. spotify o dziwo niczego nie psuje.

@berials: nasunąłeś mi pomysł aby zainstalować firmowe oprogramowanie do tego kompa. moze to coś da