Wpis z mikrobloga

List #13

Imię: Stanisław

Wiek: 21

Miejscowość zamieszkania: Miasto Króla Kraka

List lub kilka słów o sobie:

Tak naprawdę to nie mam na imie Stanisław. Moje imie pozna tylko ta jedyna. Jestem jak Salomon, ktory czerapal swą siłe ze swoich włosów, tak ja czerpie sile z mojego imienia ale wszyscy wiemy jako skonczyl Salomon wiec dysponuje imieniem ostroznie.

Tworca tej zabawy zasugerowal zeby wpisac tutaj co lubie a czego nie, no to zaczynamy. Lubie jesc pitce i generalnie fast foody, cale szczescie mam dobre geny i cialo pomimo tego nadal atletyczne (@Kopek potwierdzi bo dostal zdjecie mojego brzucha do weryfikacji). Ponadto bardzo nietypowo - lubie pilke nozna, a jeszcze bardziej komentowanie meczu na mirko. Pozdrawiam wszystkich z tagu mecz xD Czego nie lubie - zurku, bigosu i golabek, nie oceniajcie mnie. Po prostu nie lubie. No to tak w skrocie sa chyba najwazniejsze informacje, tak sadze.

Ach, zapomnialbym - dla kazdej Mirabelki, ktora postanowi mnie wybrac. Nie pozalujesz ale pamietaj: Jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorszy, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepszy.

Jakiego szukasz partnera/partnerki: Ladnej, zgrabnej, wygadanej xD A tak naprawde to nie wiem, jezeli masz ksztalty humanoidalne to juz mi sie podobasz, no chyba ze jestes gruba to nie.


Jakieś chętne kandydatki? ( ?° ?? ?°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki
Pobierz kopek - List #13

 Imię: Stanisław 
 Wiek: 21 
 Miejscowość zamieszkania: Miasto Kró...
źródło: comment_ld8jG7LJUvrkzkoHpCYW8j2ymSwnGgGU.jpg
  • 11