Wpis z mikrobloga

Potrzebuje następcy dla mojej wysłużonej myszki A4tech X747. Najważniejsze kryteria to
- podobny profil
- żywotność przycisków/jakość materiałów
- dwa dodatkowe przyciski z boku
- programowalne przyciski wraz z przyjaznym oprogramowaniem do tworzenia makr.
(mysz będzie służyć głównie do grania w #mmorpg)
przedział cenowy raczej ok. 100-150 PLN
#gry #komputery dodam tag #csgo jako, że gracze cs'a mają sporą wiedzę w zakresie doboru myszki, mam nadzieje, że nikt nie będzie urażony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
hellsmash86 - Potrzebuje następcy dla mojej wysłużonej myszki A4tech X747. Najważniej...

źródło: comment_QBFDMJmrXP4nK7vKlHGNjDhnYph1B7T6.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanStrzelba: aclor jak dla mnie odpada bo nie ma programowalnych klawiszy, natomiast w testach mizar wypada nieznacznie lepiej lub tak samo jak alcor, a różnice między sensorami określa się raczej jako kwestie preferencji. Ja nie gram w shootery btw.
  • Odpowiedz
@ninjabeq: nie będzie to myszka do FPS-ów, a tam z tego co się orientuje preferuje się raczej optyki. Obecnie zastanawiam się już chyba tylko między Mizarem, a rival 100. Muszę przejść się do jakiegoś sklepu i przymierzyć w dłonie.
  • Odpowiedz
@hellsmash86: tak ja bym wybrał zdecydowanie mizar :D rival 100 to raczej przecietna myszka moze nie az taka zła ale powinna byc tansza za niewiele wiecej bo nawet 180zł mamy rivala tego wiekszego ktory ma sensowny sensor przynajmniej :) PS. mozesz jeszcze zerknąć na taką myszke Genius M6-600 jest spoko
  • Odpowiedz
@hellsmash86: dobra troche przedobrzyłem dało sie go kupic od 180zł a nawet mniej ale obecnie trzeba miec 200zł ma dobry sensor i poprawione gumy ktore kiedys były słabe... model to Rival 300 lub rival fnatic edition
  • Odpowiedz