Wpis z mikrobloga

@wielki_prokrastynator: ja śmigam w starym już hjc tr1 i interkom z aliexpress i daje radę (do 100kmh)

zaletą zewnętrznego interkomu jest to że jak będziesz z kimś jeździł i ta osoba będzie miała kask innej firmy to będzie można sobie spokojnie dokupić taki sam interkom jak ty masz :)
@wielki_prokrastynator: zwróć tylko uwagę na wgłębienia pod słuchawki - są nieocenione, natomiast interkom dobrze kupić pod swoje potrzeby (ile chcesz urządzeń parować, na jaką odległość, czy po BT czy po protokole interkomu, jak długo ma trzymać bateria itd.)
@wielki_prokrastynator: Jeżeli model budżetowy to sena smh5, już za ok 450 zł, z radiem ok 700,za 800-900 możesz kupić najwyższy model 20s. Wszystkie mają wielofunkcyjne pokrętło sterujące, żadnych problemów z obsługą nawet w grubych rękawicach. Podałem ceny sklepowe, czasami można znaleźć taniej albo w 2-paku.
@Stitch: to ma aż taki zasięg? Rozumiem, że połączenie jakimś ich protokołem po radiu, a nie przez BT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piowit: dzięki, jakbyś miał jakiegoś linka z konkretnym modelem, to chętnie zobaczę.
@sebawo: Tak. połączenie sena-sena jest jakimś ich specjalnych protokołem (teraz widziałem, że jeszcze coś nowego wymyślili). Prawda jest taka, że na otwartej przestrzeni jest spoko, ale jak już TIR przesłoni widok to się zaczyna zrywać.. :( Po BT to sie z telefonem łączy :P

PS. Sena dla 20S deklaruje niby 2km zasięgu ;d
@sebawo: mam dwa takie bez wyświetlacza i jeden taki z wyświetlaczem

wyświetlacz to zbędna rzecz, bo chyba do jedynego czego się przydaje to sprawdzić poziom baterii, ale w sumie na codzień ładuje je raz w tygodniu, a w podróży codziennie lub co dwa dni.

porównywałem to z kumplem i jego interphone f3 czy coś takiego no i u mnie jest trochę gorszy dźwięk itp, ale mi wystarczy za taką cenę jak
@gerard-kowalski: Rozumiem, że Ty masz 10s? Uśmiechnę się do Ciebie na zlocie, żeby porównać, o ile można to przełożyć bezproblemowo, bo ja mam 20s i w połączeniu z kaskiem GT-Air konkretnie mnie uwiera, dlatego zastanawiam się nad kupnem czegoś, co zajmuje mniej miejsca.