Wpis z mikrobloga

#thesims #simsy #sims3 #sims4 #origin #zalesie
Tak po kolejnym podejściu do The sims 4 (już chyba 5 z kolei) stwierdzam, że ta gra jest absolutnie nie grywalna, przynajmniej dla mnie. Dawno nie widziałam tak niedorobionego produktu, no ale chyba EA ma takie tradycje. Ktoś zepsuł simsy. W sumie to 2 część mi się już znudziła i zestarzała (gram parę razy w tygodniu od kiedy wyszła 2 część). Spróbuję sobie zacząć w 3 bo nie miałam okazji w sumie dłużej pograć (męczyło mnie, że bez wszystkich dodatków jest biedniejsza od 2, a do tego jak to gry EA bugi, problemy, wszystko musisz modować, słabo zoptymalizowane, a jak patrzysz głębiej to się zastanawiasz jak oni taki burdel zrobili i udało im się to wydać xD).
  • 8
@TrueSlav:W roller Costery nie gram, a Simcity (nowe) są już lepsze od ts4 chociaż imo powinno się łączyć te dwie gry i szkoda, że EA zrezygnowała z łączenia SC i TS bo to by ratowało obie gry imo. Nie wiem jak z SC5 ale w SC4 mapy można było eksportować do gry. W 3 było już urządzenie do tworzenia świata. W 4 dostajemy parę nudnych niezbyt ciekawych osiedli i jedyne co
@Lilitu masz jakieś fajne domki w simsach 2? Każdego pytam o domki bo nie lubię budować i może akurat ktoś ma jakieś fajne i wysłałby mi

Jakbyś jednak chciała dalej grać w 2 to ja mogę wysłać Ci kilka domków
@wonsz_smieszek: No, ładnie wygląda, poprawia jakość rozgrywki. Najmniej co prawda w The sims 2 (nie można odwiedzać, historia się nie sunie do przodu) ale daje wrażenie symulacji miasta. Inaczej wygląda sprawa z apartamentami, tam już można odwiedzać sąsiadów na parceli poprzez ciebie zamieszkałej (na mod the sims jest mod umożliwiający stawianie też 2 typów parceli na jednej działce np. apartamenty i sklepy które nie należą do twojej rodziny).
Sims 3 i