Wpis z mikrobloga

#pokemongo

Dzisiejszy niedzielny, powolny i mroźny poranek był momentem, w którym w końcu osiągnąłem swój #!$%@? cel i dopakowałem mojego Młodego powyżej 3k. Początkowo miał 851CP, teraz ma 3021CP, długa droga za nami. Poszło 153 candy i 159 000 dustu. Zwłaszcza cukierki bolą, ostatni power up za 8 candy. Nie wiem jak ludzie pakują te Snorlaxy do 3150CP, przecież to jest jakaś cukierkowa masakra. Za to można dopakować sobie grubasa od 20 do 30 levelu.

Ze 2-3 tygodnie temu był już na 30 levelu, ostatnio przez pogodę trochę zwolniłem i nie chodzę tyle kilometrów. Byłby trochę wcześniej. Chociaż i tak zrobiłem go szybciej, niż się spodziewałem. W tym komentarzu stawiałem, że osiągnę mój cel pod koniec lutego, udało się miesiąc wcześniej. Czas teraz na kolejnego grubaska - już nie tak dobre IV, ale i tak porządny, 86.7% IV i ZH + BS, 1890CP. Pozbieram tym razem cukierki, nie będę pakował na bieżąco, może coś fajniejszego wpadnie w międzyczasie, zwłaszcza przy tym ile Snorlaxów mi się z jajek wykluwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłej niedzieli Mirabelki i Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dryblas - #pokemongo 

Dzisiejszy niedzielny, powolny i mroźny poranek był momentem...

źródło: comment_O49e8aH21mywkqKTDvkI0rPJm7sX4rFs.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
153 candy przez 30 dnii


@PrzemekPro: Jak post jest "1 mies. temu" to nie znaczy, że jest sprzed miesiąca, tylko został wrzucony między 1-2 miesiące temu. Plus 2 snorlaxy wykluły mi się z jajek w międzyczasie, więc te obliczenia nie wyglądają już tak fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale fakt, chodzę dużo.
  • Odpowiedz
@PrzemekPro: Aż to policzyłem z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5 grudnia wrzuciłem to zdjęcie na dropboxa.
Miałem już 5 candy, więc 153 - 5 = 148. 2 snorlaxy z jajek ~40 candy, więc ze 105 do uzbierania.

105 candy x 5 = 525km

W międzyczasie przeszedłem 75km z Togepi, więc ogólnie 600km

48 dni do dzisiaj od 5 grudnia

600km / 48 dni = 12,5km na
  • Odpowiedz
@Dryblas: Gratulacje! Ja mam podobnego 93 % 851 CP. I też zaczynam w niego inwestować. Początkowo ulepszałem wszystkie Grubaski, które mają powyżej 2k do rozsądnej granicy "pełnego wzrostu CP", mam nadzieję że pójdzie mi to szybko xD
  • Odpowiedz