Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podawanie numeru na portalu randkowym. Kiedyś byłam na portalu i rozmawiałam z kimś 2 tyg, potem sama podałam numer jak się umówilismy. I wszystko ładnie pieknie. A jak teraz jestem to 90% facetów chce telefon jak nie po pierwszej rozmowie to po drugiej, trzeciej. Ja pisze, że przecież się dobrze nie znamy, a on, że trochę już się znamy...jaaasne. Faceci tylko patrzą ze swojego punktu widzenia, ze musza sobie posłuchać głosu tej baby, czy to nie facet w przebraniu i oni musza natychmiast zaspokoić ciekawość i się od razu umówić a w ogóle nie myslą o bezpieczeństwie kobiety, że ona może mieć opory. Poza tym oni niby to traktują jako pierwszy krok do poznania, ale tak naprawdę to myślą,że jak już im dasz ten numer to jesteś nimi niezwykle zainteresowana i oczekują entuzjazmu oraz flirtuxD A ja jak dam to tylko dlatego, że może okaże się normalny . A ten mój pierwszy przykład to świetnie mi się rozmawiało z tym człowiekiem i dlatego tak pozytywnie podeszłam do spotkania i reszty.
A tu jakaś drętwa rozmowa i dej numer babo
Dziewczyny jakie jest wasze podejscie, faceci, jak wy robicie? #niebieskiepaski #rozowepaski #podrywajzwykopem #tinder #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dawaj numeru obcym ludziom których na oczy nie widziałaś, chyba nawet nie wiesz na jakich stalkerów i creepów można trafić.

Sporo różowych stosuje taką taktykę, więc nawet nie próbuję wyciągać od nich numeru przed spotkaniem. Zazwyczaj podaję im swój własny w dniu, na który się umówiliśmy "tak na wszelki wypadek". Jeśli było fajnie i kontynuujemy znajomość, to wtedy o niego proszę, a najczęściej podają go same. Inna sprawa, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez uwazam, ze zaden normalny facet nie bedzie siedzial i rozpisywal sie tygodniami. Osobiscie odechciewa mi sie najdalej po okolo 2 - 3 tygodniach. Jesli kobieta nie chce sie spotkac, to albo nie jest zainteresowana, szuka tylko atencji / walidacji, ma kogos, inne wymowki. Jaki ma to sens? Obie strony maja inne "opcje" i przez pisanie tylko traci sie czas. Albo sie spotykac, albo dac spokoj z takim portalem.