Wpis z mikrobloga

@L3NNY: wiem, że leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi o to że telewizji w ogóle nie oglądam a na tejże platformie oglądałbym jak dziki ;D
USA np. ma wszystkie wymienione tu produkcje i są u nich bardzo popularne
@bdev: Wiem, prawdopodobnie FOX ma wyłączność na te seriale aktualnie. Gdy wygaśnie licencja i będą ją przedłużać, to może Netflix zaoferuje więcej, i wtedy się pojawią :) Ja też chciałbym więcej kreskówek na Netflixie, brakuje mi zwłaszcza produkcji od Cartoon Network (Steven Universe, Adventure Time, Regular Show) Disneya (Star vs the Forces of Evil, Gravity Falls) i South Parku. W zasadzie jedyne co mamy na netflixie z kreskówek to znakomity BoJack
@L3NNY: z kreskówek ja już wszystko obejrzałem, stąd też wzięła się ta rozmowa ;)
ogólnie produkcji, które mogłyby zagościć na Netflixie jest sporo, a większość z nich zapewne tak czy siak się na nim nie pojawi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie żebym narzekał, zawsze znajdzie się coś do obejrzenia tak że ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dognose: a moim zdaniem opłaca :) pomimo brakujących mi pozycji, na swojej liście na Netflixie mam paręnaście filmów i kilkanaście seriali które chciałbym obejrzeć, lub które dopiero zacząłem, subskrybuję netflixa od kiedy wszedł do polski i nie nadążam z oglądaniem interesujących mnie rzeczy, bo bardzo szybko dodają nowe pozycje :)