Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

454

Policjant polował na tygrysa, zastrzelił weterynarza...

Przypomnienie wypadku sprzed 25 lat o którym młodsza część Wykopków mogła nawet nie słyszeć.

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
z
streamable.com
dodany: 26.04.2025, 04:00:58
  • #
    policja
  • #
    tygrys
  • #
    wypadek
  • #
    postrzelenie
  • #
    kryminalnehistorie
  • #
    cyrk
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

MIRROR
patryk-wuwuw
z sadistic.pl
  • 34

Komentarze (67)

najlepsze

a_moze_frytki_do_tego
a_moze_frytki_do_tego
26.04.2025, 08:50:34 via Wykop
  • 115
niby akcja sprzed świerć wieku, ale temat nieudolności polskiej policji nadal aktualny
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ToksycznyArek
ToksycznyArek
ToksycznyArek
26.04.2025, 11:14:19 via Wykop
  • 32
@a_moze_frytki_do_tego: Nawet jest wrażenie, że dziś jest gorzej.
  • Odpowiedz
H.....H
konto usunięte 26.04.2025, 14:21:20 via Wykop
  • 24
jak g---o płacą?


@mutated5G_hornet: 5500 zł na rękę - niejeden wykształcony czlowiek tyle nie ma. Do tego masz brak obowiązku obrony ojczyzny (a nawet chwytasz przegrywów co uciekają), wcześniejszą emeryturę, 100% platne L4, dodatek mieszkaniowy 1000-1500 zł miesięcznie, trzynasta pensja, dodatki świąteczne A w razie problemów np. przejechania na pasach dziecka albo zrobienia po pijaku wypadku koledzy tak pomataczą, ze nic ci nie będzie, nawet nieznajomy sędzia potraktuje cię lepiej
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
26.04.2025, 06:13:54 via Wykop
  • 71
W milicji stabilnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapomnę tego nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funeralmoon
funeralmoon
26.04.2025, 08:45:24 via Wykop
  • 21
@Kraina_Wiecznej_Saszety: Jak widać, kiedyś policja nie bała się używać broni ;)
  • Odpowiedz
Kraina_Wiecznej_Saszety
Kraina_Wiecznej_Saszety
26.04.2025, 08:52:43 via Wykop
  • 0
@funeralmoon: da ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hibernetyk
Hibernetyk
26.04.2025, 08:04:49 via Wykop
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Unifokalizacja
Unifokalizacja
26.04.2025, 11:32:38 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bepepee
bepepee
bepepee
26.04.2025, 15:28:44 via Wykop
  • 5
nie tylko powinni trenować samodzielnie n


@Hibernetyk: podejrzewam że jeden z ich przełożonych jest na tyle rozgarnięty że doskonale wie ilu obywateli dostałoby rykoszetem gdyby mogli trenować samodzielnie. treningi owszem ale tylko pod okiem fachowców bo to amatorzy
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
26.04.2025, 09:15:53 via Wykop
  • 28
@patryk-wuwuw Po cholerę wrzucasz na streamable? Już spadło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
Autor
26.04.2025, 10:38:54 via Wykop
  • 10
@bastek66: Podlinkowałem mirror.
  • Odpowiedz
bylem_simpem
bylem_simpem
26.04.2025, 07:43:39 via Wykop
  • 21
To było regularne natarcie tyralierą w cwelkach, spodniach w kant i ortalionowych, za dużych kurtkach. Młodsze wykopki niech patrzą jak to wygląda na wojnie i jak niebezpieczny jest friendly fire. xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylem_simpem
bylem_simpem
26.04.2025, 09:15:00 via Wykop
  • 11
@Kraina_Wiecznej_Saszety: Tu masz cwelki xD

https://wykop.pl/wpis/71212843/uwaga-rozdajo-buty-cwelki-za-darmo-ruzne-rozmiary-
bylemsimpem - @KrainaWiecznej_Saszety: Tu masz cwelki xD 

https://wykop.pl/wpis/7121...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
puto
puto
26.04.2025, 11:20:35 via Wykop
  • 3
@bylem_simpem: stara dobra russka taktyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) może i nieskuteczna ale za to ogląda się z jakąś taką satysfakcją xD
  • Odpowiedz
wujek538
wujek538
wujek538
26.04.2025, 14:56:40 via Wykop
  • 12
Sprzed 25 lat a tu mamy akcje z przed 4 lat https://www.youtube.com/watch?v=DOxIpJMH-As
wujek538 - Sprzed 25 lat a tu mamy akcje z przed 4 lat https://www.youtube.com/watch?...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PszczolaSakralna
PszczolaSakralna
26.04.2025, 15:45:30 via Android
  • 6
@wujek538 niezły zjeb tam drze ryja. Jak zdrowie kierującej?
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
26.04.2025, 22:25:48 via Wykop
  • 4
@wujek538: stężenie debili w jednym miejscu XD
  • Odpowiedz
egonszef
egonszef
26.04.2025, 10:16:05 via Wykop
  • 7
Pamiętam tą akcję.. banda debili na polowaniu.. ten weterynarz podleciał głową pod lufę praktycznie temu strzelającemu.. po drugie oni tam wszyscy w emocjach, po trzecie z pewnością plan mieli zajebisty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniek-maniewski
maniek-maniewski
maniek-maniewski
26.04.2025, 11:18:52 via Wykop
  • 25
@egonszef: jeszcze gonili tygrysa i się kryli za przeszkodami jakby miał się odstrzeliwać. xd
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
26.04.2025, 15:23:25 via Wykop
  • 4
ten weterynarz podleciał głową pod lufę praktycznie temu strzelającemu..


@egonszef: inaczej to wygląda na filmie.
  • Odpowiedz
plusem-wyklety
plusem-wyklety
26.04.2025, 15:42:18 via Android
  • 6
Pamiętam komentarz Dziewulskiego na pytanie co o tym sądzi. Króciutko wyjaśnił. "Jak się biegnie to się nie strzela".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zaq22
zaq22
zaq22
26.04.2025, 11:39:18 via Wykop
  • 6
Typowa sytuacja w trakcie natarcia.
Pierwszy szereg podnosi się kiedy drugi szereg strzela.
Dla osób interesujących się historia: wpiszcie na youtube: Rajd na Cabanatuan
W ten sposób jak weterynarz zginął amerykański zolnierz w trakcie wyzwalania obozu na Filipinach kiedy Amerykanie i filipinscy partyzanci zaatakowali obóz z amerykańskimi jeńcami. Żołnierz podniósł się i dostał w plecy od drugiego szeregu. To był jeden z największych sukcesów amerykańskiej piechoty na Filipinach. Podczas wyzwalania obozu zginęło
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deptacz_gnoju
deptacz_gnoju
26.04.2025, 14:57:30 via Wykop
  • 7
Za 30 lat o biednym weterynarzu (poza rodziną) nikt nie będzie pamietal.


@zaq22: będzie będzie. U mnie w branży temat jest wałkowany jako przykład, że nie warto ryzykować i się pchać w humanitaryzm (wet miał tygrysa obezwładnić lotką), niech policja się z tym użera.
  • Odpowiedz
Kapsztyn_real
Kapsztyn_real
Kapsztyn_real
26.04.2025, 18:50:01 via Wykop
  • 3
Oglądało się w teleexpresie relację tego samego dnia.
Piękne czasy to były
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
AFERA Edyta Pazura ma 5 minut piechotą do przedszkola, a jeździ po chodniku!
3866
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3697
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3133
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
Na podwyżki dla lekarzy pieniędzy starczy. Na leczenie pacjentów już nie XD
2442
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2361
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #afera
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #motoryzacja
  • #samochody
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking