Wpis z mikrobloga

@RobotKuchenny9000: Możesz mi wyjaśnić jedną ciekawą rzecz? Dlaczego każdy kto drwi z niedorzeczności takich wierzeń musi być nazywany "gimboateistą"? Dodawanie tego "gimbo" mam Wam - wierzacym w bzdury - pomóc znieśc krytykę? Nawilżyć synapsy przed wyparciem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ospen:

Możesz mi wyjaśnić jedną ciekawą rzecz? Dlaczego każdy kto drwi z niedorzeczności takich wierzeń musi być nazywany "gimboateistą"?


Bo czepiasz się tego, że prezydent kraju który znany jest z "In God We Trust" czy "One Nation Under God" przysięga na Biblię czy rozmawia z gościem w "śmiesznym wdzianku". Nawet dzisiaj USA pomimo wszelakich lewicowych pomysłów nie rezygnuje ze swojego motta czy przysiegania na Pismo Święte.

@franek-pokrywko: @spere: Patrząc
@M4CH3T4: A gdzie ja napisałem, ze czepiam się przysięgi? Nic takiego. Przysięgać sobie można na co się chce, następny prezydent może na komiks ze spidermanem jeśli taka ma ochotę. Zupełnie o co innego pytałem i zupełnie kogo innego pytałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RobotKuchenny9000:

badz doroslym czlowiekiem

wierz w nieistniejace bajeczki

aj tak tak xD

: nie jest, gdyby byl to by amerykanski prezydent sie do niego odwolywal

Ale wiesz ze Allah z islamu to ten sam Bog co chrzescijanski bo z tej samego korzenia się wywodzą obie religie? xD

Zresztą, na #!$%@? ja trace czas na jakiegos trola xD
@YodaMonster: Nie wolno wyznawców pytać o ich urojenia bo ma się wtedy "bół dupy" - ale głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś poznając plemiona indian w dorzeczach Amazonki pyta ludzi w nieodkrytych wioskach dlaczego żyją jakąś bajką, to też ma "ból dupy"?
@Ospen: Jak raz zapyta czy dwa - zaspokaja ciekawość. Raz czy dwa spróbuje polemiki, za trzecim razem znowu spróbuje po dokładnym przygotowaniu argumentów to też ok. Jak #!$%@? o tym 2 lata na mirko to już podchodzi jednak pod ból dolnej części pleców ( ͡° ͜ʖ ͡°)