Wpis z mikrobloga

@Raigon:

twierdze tylko że przedstawiciele kultury hip-hop nie są


beke mam z ciebie typku, w Polsce jest wielu elokwentnych raperów którzy w dyskusji by cię rozłożyli na łopatki po 3 zdaniach, szczególnie jeśli reprezentujesz taki poziom jak tutaj w komentarzach :)
  • Odpowiedz
@Raigon: a co to ma za znaczenie ilu ich jest? powiedziałeś że WSZYSCY to gówno i patologia, a to nieprawda. owszem, WIĘKSZOŚĆ to gówno, raperów których słucham regularnie i coś sobą reprezentują jest około 10-20, i to mi wystarczy i do nich się ograniczam. słucham większości rodzajów muzyki, i tak naprawdę w każdym gatunku można powiedzieć że większość to syf.
  • Odpowiedz
@Raigon: w takim razie wolę być sebą niż takim ograniczonym umysłowo anonem jak ty :) ból dupy? dobre, OP napisała swoją opinię, ja swoją a potem wchodzisz ty, cały na biało, i #!$%@? lennym i "xD" i czujesz że dzięki temu wygrywasz dyskusję. prawda boli :')
  • Odpowiedz
@Raigon: tematem gównoburzy jest to, że ja napisałem że jak się wie czego słuchać, to można znaleźć dobry kontent, a ty powiedziałeś, że nie, że nie ma dobrych i wszystko to gówno. zdaj maturę, czytanie ze zrozumieniem, a potem do Internetu :)
  • Odpowiedz
@Raigon: chociażby po tym, że najpierw twierdziłeś że nie ma dobrych raperów i wszyscy to gówno, a potem sam przyznałeś, że garstka jest. i tą garstkę miałem na myśli pisząc pierwszy komentarz.
  • Odpowiedz