Wpis z mikrobloga

Oglądałemprzed sekund materiał przedtawiiby niżej i naszły mnie pewne refleksje. Dlaczego terroryści nie atakują takich strategicznych miejsc jak zapora wodna. Wydaje mi sie ze #!$%@? w kosmos zaporę to żaden problem, a opanowanie konsekwencji takiego przepływu wody nie mieści mi sie w głowie
Idąc dalej. Zastawiam sie dlaczego terroryści nie wpadli na pomysł żeby #!$%@? w największy mróz rury cieplne w miastach. Rury nie są w żaden sposób chronione zrobiłby to pięciolatek a chaos zapanowałby niewyobrazalny
#terroryzm #zamach te tamy to na pewno #maszynyboners
piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica - Oglądałemprzed sekund materiał przedtawiiby niżej ...
  • 8
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica Zapory faktycznie wydają się dosyć łatwym celem, np ta w Solinie - duża, pozornie niechroniona, jak się zawali to zaleje x wsi, miast i zabije jeszcze więcej ludzi, nie mówiąc o skutkach dla środowiska. Takiej zapory nie trzeba całej zburzyć, wystarczy jedna wyrwa i masa wody zrobi swoje. ALE. Tej wyrwy nie zrobisz jakimś RPG czy czymś podobnym, nie mówiąc już o tym, że praca różnych służb polega właśnie na niedopuszczeniu
@WolfSky: @LibertyPrime: @Kapitalis: @lordmatiz: @krzysiel: dobra faktycznie od suchej strony byłby problem, ale przyjrzyjmy sie od strony wody. Trzeba wyczaić w jakich godzinach zapora nie pracuje, kupić sprzęt do nurkowania i przy wlocie do każdej turbiny podłożyć bombę (przy grodzi) woda może i stłumi wybuch ale będziemy działać bezpośrednio na słaby punkt a nie na masy ziemii i betonu jak już słusznie zauważono. Jedynym problemem może być