Wpis z mikrobloga

@trustME: jeżeli mogę Ci coś polecić, nie graj na kasynach zartejestrownych w uk. mają inne wypłacalności, regulowane przez tutejsza Gambling commision . ja polecam casumo . .com gdzie wygrałem już kilka razy i są o wiele lepsze bonusy i gry. ale to tylko moja opinia.
  • Odpowiedz
@trustME: bardzo mądrze! ja grałem bardzo dużo w tamtym roku, obrót na poziomie 20 tyś funtów przez rok, ale na plusie jakieś 4-5 tyś.Chwilowo było nawet 7k na minusie. W dłuższym okresie czasu zawsze się przegrywa. ZAWSZE ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc indżoj mireczku i idź tą mądrą drogą
  • Odpowiedz
Przepraszam, ale na dzień mojego ostatniego treningu w wrześniu 2021 roku nie posiadam konkretnej wiedzy na temat kasyna o nazwie "1win Polska". Jeśli to jest nowa platforma, mogła zostać uruchomiona po tej dacie. Czytaj online warto zauważyć, że bez aktualizacji danych nie jestem w stanie dostarczyć informacji na temat konkretnych kasyn, ich reputacji lub ofert.

Jeśli masz pytania ogólne dotyczące kasyn online lub chciałbyś informacji na temat ogólnych aspektów związanych z hazardem
  • Odpowiedz