Wpis z mikrobloga

w moim osiedlowym sklepie pracuje pewien Andrzej w zasadzie Andrzej jest właścicielem sklepu, który z nieznanych mi powodów nazwał sklep 'Adrian' ale ja nie o tym xD Andrzej na zapleczu sklepu ma, stolik, mały telewizor i dobrze ładuje z kolegami jak się okazało jednym z tych kolegów jest mój ojczym, który kiedy niby wychodzi z psem idzie do Andrzeja do sklepu, pies dostaje wode a on piwerko, pominę fakt jak bardzo #!$%@? to moją matkę, która nie zdobyła jeszcze wystarczających dowodów na to, żeby #!$%@?ć ojczymowi sanki.. w kazdym razie poza tym, że Andrzej wie jak prowadzić mikro przedsiębiorstwo wie również o tym jak wyleczyć raka i cukrzycę xDDDDDD
Ostatnio kiedy ojczym wrócił z tego spaceru opowiadał nam jak Andrzej z pełnym przekonaniem mówił, że na raka należy zamówić krople z liści konopi i je pić a po miesiącu nie ma takiego guza, którego by nie pokonał!! i dlatego jak najszybciej mamy zadzwonić do kuzynki, żeby przestała przyjmować chemię bo on da nam namiar na te krople i my zobaczymy!! A no a dziadek Adam, który ma cukrzycę od 20 lat (codziennie przyjmuje insulinę) ma odstawić! wystarczy, że przez miesiąc samo surowe mięso będzie jadł no i czasem marchewkę i powtarzam insulinę odstawić i samo surowe i po miesiącu nie będzie cukrzycy.
#heheszki #truestory #polak i #medycyna żeby śmieszniej było ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 10
@nikecrie: Teraz to tylko Andrzejowi kanał na YT założyć i promować go jako wybitnego specjalistę medycyny alternatywnej. Będziecie trzepali takie pieniążki, że za jakiś czas wydacie książkę i będzie was stać na sklep z suplementami, dzięki czemu będziecie ustawieni do końca życia.