Wpis z mikrobloga

@sailor_73: Tylko właśnie się zastanawiam - bo jak spojrzysz to na rynku jest kilka typów tych jednostek - dosyć znacząco różnią się ilością KM. No i pytanie czy w ogóle ten silnik jest dobry do budy 207.
@topazy też tak mam. Na szczęście dwa razy w tygodniu robię obwodnicę (w sumie jakieś 60km) gdzie staram się przegonic autko. Mam swoje od nowości, od 2008, do 200K zostało mi kilkaset kilometrów. Żadnych problemów z silnikiem oprócz eksploatacji. Powoli czas napelnic FAP.
@topazy: silnik jak silnik, bywają problemy z rozrządem i to chyba tyle z takich kosztownych tematów, 2.0 HDI jak poprzednicy mówili najlepszy silnik do tego auta no ale w mieście jak to diesel w mieście, wybór taki se chociaż lubię lwy.

Może laguna 3 2.0 wolnossak? Auto praktycznie bez jakichś wad typowych do tego też tanie.
@topazy: na diesle renault też ludzie narzekają, a znajomy ma Scenica 1.9 w dieslu i przebieg 350 000 km i poza eksploatacyjnymi rzeczami to alternator pękł, czujnik temperatury padł i świece nie grzały, zwarcie w instalacji od haka, i ciekła pompa paliwa .... a podobno silniki bardzo awaryjne. Sam stwierdź czy takie usterki na taki przebieg to coś poważnego .... ale ogólnie to chodzi mi o to, że jak dbasz to