Wpis z mikrobloga

#soczewki #kiciochpyta
Mirki używające tych soczewek - macie problem z ich zakładaniem? O ile z lewym okiem jakoś idzie, o tyle z prawego ciągle mi wypada i zakładanie to męka ( ͡° ʖ̯ ͡°) używam innych dziennych soczewek i z nimi nie mam problemu, jestem ciekawa czy to kwestia tego że te soczewki nie są dla mnie czy tego że są miesięczne?
kicioch - #soczewki #kiciochpyta
Mirki używające tych soczewek - macie problem z ich ...

źródło: comment_IbsRtI8DmpCrSnYYNlvhrK6cO2vKHui4.jpg

Pobierz
  • 27
@Twinkle: Niby wada mała ale od kilku lat jestem na pogranicy -1 a -1.25 co sprawia że żadne okulary ani soczewki nie dają mi pełnej ostrości bo przy minusach nie można nosić za ostrych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ratusz1: krzywizna się zgadza, średnicę mam 14.1, te są na 14.2 ale nie powinno to robić aż tak dużej różnicy. Przynajmniej takie są opinie.
@kicioch: Byłem dosłownie dwa tygodnie temu u swojej okulistki i mam inną krzywiznę na soczewki dwutygodniowe a inny wymiar krzywizny na jednodniowe i powiedziała że zawsze jest inna krzywizna na rodzaj długości soczewek jedynie średnica nic nie znaczy.
@kicioch: Wypróbuj miesięczne, są grubsze i jak dla mnie wygodniejsze. Kiedyś używałem 3 miesięcznych i były jeszcze wygodniejsze, i w ogóle najlepiej wspominam.
@Ignac: No ale właśnie te zdjęcia są miesięczne i ja bardzo chcę miesięczne. Problem polega na tym że te ze zdjęcia są nie do końca tak fajne jak powinny być ( ͡° ʖ̯ ͡°)