Wpis z mikrobloga

To nieźle musiało tobie w życiu odwalić że w Polsce jesteś. Mając takie papiery to jest masochizm, Bear Grylls, ewentualnie zaciągnęła cię tu jakaś baba.


@Hannahalla: Jakbym zarabiał w #!$%@?. Tak nie wiem. ze 2,5k () to nie miałbym nic przeciwko życiu w Polsce.
Jak Cię bieda nie trzyma w ryzach to przeciez tutaj tez może być całkiem znośnie. A tęsknota potrafi zabić (
  • Odpowiedz
urodziliśmy się w USA z tym, że ona została, a ja siedzę z Wami


@tomxczak: Ale dostałeś prezent od życia - zazdroszczę. Jesteś amerykańskim obywatelem, możesz głosować. Piękne życie przed Tobą. Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kliko nauka języka to nie tylko gramatyka, którą się ciśnie w podstawówce. To również fonetyka czy słownictwo, które się poznaje podczas czytania oraz szlifuje podczas pisania prac.
  • Odpowiedz
@nicari:
W jaki sposób czytanie lektury w domu uczy fonetyki? W jaki sposób szlifuje się fonetykę podczas pisania prac?
I czy naprawdę poznałaś jakieś użyteczne słowa dzięki lekturom? Bo ja jedynie takie, których od kilkuset lat się nie używa, lub używa w innym znaczeniu.
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj. Chcesz powiedzieć, że masz amerykańskie obywatelstwo, masz rodzinę w USA, ale siedzisz w polskim #!$%@?łku? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Zashi: Sam znam dwie takie osoby, widocznie to nie az takie extremalne wyjątki tylko normalnie zdarza sie
  • Odpowiedz