Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem od czego zacząć, będzie chaotycznie.. moje życie jak zwykle zatacza krąg. Może byliście kiedyś w takiej sytuacji, ja miałem takich kilka, ogólnie nie polecam... Niedawno byłem na imprezie, było też kilka dziewczyn, ale była też ona, nieznajoma, po tym krótkim spojrzeniu wydawało się jak byśmy się znali całe życie, ten uśmiech znaczył więcej niż jakiekolwiek słowa. Ja wiem, że to mogła by być ta jedyna... niestety zawsze trafiam źle, w złym momencie, często zastanawiam się co by było gdybym urodził się w innym miejscu, czasie... może wtedy była by wolna... może gdybym był innym człowiekiem, to poszedł bym za ciosem, nie, ale nie jestem innym człowiekiem, nie widzi mi się wchodzenie z butami w życie, związki innych ludzi... Teraz pozostaje mi tylko rozmyślanie, gdybanie, i zapominanie, bo wiem że już prawdopodobnie więcej jej nie zobaczę... a mogło by być pięknie...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Trzeba było iść. W końcu gdyby nie chciała nic z Tobą działać to olałaby temat i nic by się nie stało. W zamiam teraz Ty zastanawiasz się co byłby gdyby. Następnym razem nie daj dupy i działaj. Co będzie to będzie.