Wpis z mikrobloga

dobra ostatnia podwyżka papierosów mnie wpieniła (wiedziałem ze nastąpi ale niech to będzie zapalnik) czas rzucić, w elektryki nie che się bawić (paliłem to i to na zmianę :) ) z desmoxanem tez próbowałem ale zapominałem o tych tabletkach w końcu jadłem je nie regularnie i po końcu terapii i tak nie wytrzymałem i zapaliłem... myślałem nad tym sprayem nicorette, ale to w końcu ta sama nikotyna no ale może bym odzwyczaił się od nawyku przypalania fajki itp ale cena ok 40 zł a starcza podobno na parę dni (wiem z komentarzy w necie) został jeszcze tabex... ktoś próbował i może polecić?

#rzucampalenie #rzucaniepalenia
  • 8
  • Odpowiedz
@umiar: czasami myślałem żeby zapalić ale nie jedna imprezę z piciem przeżyłem bez palenia. Trzeba chcieć rzucić to podstawa a jak nie chcesz to żadne leki nie pomogą
  • Odpowiedz
@umiar: po prostu przestań palić. Powiedz sobie że to ostatni i więcej nie pal. Ja powiedziałem sobie że rzucam w lipcu 2016 i od tej pory ani jednego papierosa. Bez tabletek, bez gum bez spray'ów - bo to bez sensu naprawdę :) Musisz sam chcieć i wtedy się uda :)
  • Odpowiedz
@nandrolone: mam na pulpicie od dawna :P ciężko się czyta na monitorze ale w końcu znajdę chwile i przemęczę, za dużo ludzi polecało żeby przejść obojętnie :P
  • Odpowiedz
@umiar: przeczytałem i nie palę. Psychika wyleczona. Desmoksan brałem chwilę ale chyba ma za dużo skutków ubocznych i zaprzestalem po kilku dniach brania o losowych godzinach tabletek. Po desmoskanie miałem dziwne uczucie suchości gardła razem ze slinotokiem.
  • Odpowiedz