Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że chcąc wynająć mieszkanie najpierw mam podpisać umowę i zapłacić a potem dopiero dowiaduje się gdzie to mieszkanie jest i kontakt do właściciela?

Pytam, bo nie wiem czy wyśmiałem babeczke w niebogłosy z zasadnego powodu.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drastx: nie no bez jaj, źle zrobiłeś że ją wyśmiałeś, ale logiczne jest że mieszkanko najpierw trzeba zobaczyć a papiry później. Gdzie tak tanio można lokum wynająć??? w wwa to taniej niż 1500-1700 nie uraczysz.. :-/
  • Odpowiedz
@drastx: to nawet nie jest pośrednik: "PRACA POLEGA NAWYSZUKIWANIU I PRZEKAZYWANIU OFERT MIESZKAŃ LUB POKOI DO WYNAJĘCIA NA TERENIE CAŁEJ WARSZAWY I OKOLIC. " Zapytaj ich o licencję, to zobaczysz, że się wykręcą. Byłeś tam u nich w biurze?
  • Odpowiedz
@drastx: Od takich firm należy trzymać się z daleka, płacisz im, a oni przez kilka tygodni przesyłają Ci nieaktualne zwykle ogłoszenia, które sami znajdują gdzieś w prasie. Do tego, taka firma sama później zamieszcza w prasie te znalezione ogłoszenia ze swoim nr telefonu, żeby naganiać sobie klientów. Dzwonisz, mówią, że nieaktualne, ale proponują przesyłanie kolejnych ofert, za opłatą oczywiście. Zauważ, że na stronie nie ma podanego ani numeru licencji, ani
  • Odpowiedz