Wpis z mikrobloga

#wykopowyaparatprzechodni <- tag do obserwowania/czarnolistowania

Wołam plusujących:


Odzew jest wielki, a ja aparat mam jeden... To znaczy, mam dwa aparaty (z tego nie wiem, czy ten drugi działa, więc będzie to eksperyment :D). Pozwoliłem zawołać 20 osób, bo każdy ma do wykorzystania max 3 klatki w 36 klatkowym filmie, z tego ja zaczynam zabawę.

Mam nadzieję, że dając plusa zgłaszacie chęć do zabawy. Jeżeli nie pasuje Wam któryś punkt warunkowy, to napiszcie w komentarzu, że odpadacie.

Z kwestii technicznych - paczka z aparatem musi być wysłana przesyłką rejestrowaną, aby mieć oko na to, gdzie aparat jest (walić już sprzęt, bo jest warty z 5zł, ale tutaj chodzi o zdjęcia, które zostaną zrobione). Dlatego będę potrzebować Waszych danych. Spokojnie, nie będę nimi handlować ani dzwonić do Was po nocach i straszyć. Jestem porządnym mireczkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jeżeli wyżej wymienione osoby chcą uczestniczyć w zabawie, konieczne jest wysłanie do mnie aktywnego nr telefonu i prawdziwego adresu e-mail, gdybyście przypadkowo na wykopie złapali bana i nie moglibyście się ze mną skontaktować.
Jeżeli chodzi o dane adresowe, potrzebuję PRAWDZIWYCH - imienia, nazwiska, adresu do korespondencji. Jak wcześniej powiedziałem, Ja z nimi nic nie zrobię. Tak naprawdę, będę potrzebować tylko adresu pierwszej osoby, do której wyślę aparat, a ta osoba kolejnego wykopowicza, do której prześle dalej aparat. Napisałem tak na szybko regulamin. Jeżeli ktoś ma sugestie, piszcie śmiało:

REGULAMIN AKCJI I PARĘ INFORMACJI:
1. Akcja „Wykopowy Aparat Przechodni” jest inicjatywą stworzoną przez wykopków i jest do nich skierowana
2. Aparat powinien być używany tylko przez Mirabelkę lub Mireczka
3. Kategorycznie zabrania się otwierania tylnej klapy aparatu – grozi to zepsuciem negatywu!
4. Na Mirabelkę/Mireczka przypadają maksymalnie 3 klatki(zdjęcia) do wykorzystania
5. Aparat może znajdować się w posiadaniu Mirabelki/Mireczka przez maksymalnie tydzień kalendarzowy
6. Użytkownik aparatu jest zobowiązany do wypełnienia tabeli po otrzymaniu przed wysłaniem aparatu do kolejnej osoby
7. Po otrzymaniu przesyłki należy zrobić zdjęcie (cyfrowo) zawartości i umieścić na mikroblogu z tagiem #wykopowyaparatprzechodni
8. Użytkownik aparatu sam opłaca koszt przesyłki
9. Aparat należy wysyłać wyłącznie przesyłką rejestrowaną (list polecony/paczka/kurier)
10. Kategorycznie zabronione jest robienie zdjęć genitaliom, zwłaszcza męskim
11. Proszę nie spinać dupy przy robieniu zdjęć i nie trzymać się żadnych schematów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12. Aparat nie posiada wbudowanej lampy błyskowej. Można zamontować dowolną z tzw. „gorącą stopką”.
13. Zdjęcia wykonuje się poprzez obrót pokrętła z tyłu aparatu w prawą stronę do oporu, otwarcie osłony obiektywu, wybranie trybu fotografowania (słońce/pochmurnie/zdjęcie z lampą błyskową) i naciśnięcie spustu migawki. Reszta przycisków, pokręteł nas nie interesuje i nie należy ich dotykać, przełączać.
14. Należy unikać zdjęć w słabo oświetlonych miejscach. Istnieje ryzyko, że klatka zostanie niedoświetlona.
15. Po dotarciu do końca kliszy, proszę ją nie zwijać, tylko zapakować aparat i wysłać do @posuck
16. Adresy przesyłek każdy ustala indywidualnie.
17. Potwierdzenie wysłania przesyłki z zamazanymi danymi adresowymi należy przesłać na PW do @posuck
18. Uczestniczyć w akcji mogą jedynie konta aktywne od przynajmniej 2 miesięcy.
19. W razie problemów należy kontaktować się z @posuck
20. Have fun!

Do obiegu dam 2 aparaty - Halinę 150 oraz Kodaka. W Kodaku nie działa flesz, a Halina po prostu go nie ma, dlatego sugeruję strzelać w dobrym oświetleniu. Do aparatu wsadzę film ISO 200 36exp, czyli standard.

Aha i niech nie martwią się Ci, których nie zawołałem - jak akcja wypali, to spróbuję zrobić masówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografiaanalogowa
Pobierz posuck - #wykopowyaparatprzechodni <- tag do obserwowania/czarnolistowania

Wołam p...
źródło: comment_0zB9hrOAfAYxTfIFLl6gw8LKwhNl4fp5.jpg
  • 18
@posuck: To ja napiszę od razu, że nie chcę brać bezpośredniego udziału w zabawie. Poczytam tag, może następnym razem, kiedy będę bardziej pewny swoich umiejętności. Nie chcę zabrać komuś miejsca :D
Opublikujesz te zdjęcia?
@wytrzzeszcz:

Tak naprawdę, będę potrzebować tylko adresu pierwszej osoby, do której wyślę aparat, a ta osoba kolejnego wykopowicza, do której prześle dalej aparat.


Posuck ->osoba -> osoba -> osoba [...] -> Posuck.

Tak mi sie zdaje.