Wpis z mikrobloga

Dobra, skończyłam autoportret. Mam go w różnych w wersjach, wrzucam z tłem.
Trochę się wstydzę, bo mocno nie przepadam za pokażmorde :/ ale trudno, to mój pierwszy autoportret w życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)

i 4-ty rysunek z nap... z tableta, uczę się dalej :3

#aloszkaniechrysuje - dziękuję subującym, że wierzą w mój progress i zapraszam kolejnych, nie pożałujecie :D


#tworczoscwlasna #rysujzwykopem początki #digitalpainting
aloszkaniechbedzie - Dobra, skończyłam autoportret. Mam go w różnych w wersjach, wrzu...

źródło: comment_nHXULZuhPKhIP0GbIb1DYrXbd5V4kCeH.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@aloszkaniechbedzie: też masz ten problem, ze szkic ołówkiem/długopisem lepiej wygląda niż po mizianiu tabletem? :|

chyba nigdy się nie nauczę płynnie obsługiwać tego tatałajstwa... kazde podejscie kończy się tak samo, trzeba chyba się uprzeć, nie ważne jakie gówno się produkuje na wyjściu
  • Odpowiedz
@bdil: wiesz co, ciężko mi powiedzieć, bo dostałam to cudeńko pod koniec roku i pierwszy raz w życiu miałam taki rysik w ręku w sylwestra, i jak napisałam we wpisie, to jest mój 4-ty rysunek, no może 5-ty, bo w międzyczasie pogryzmoliłam sobie na odwal się

oczywiście, że nie jesteś w stanie uzyskać tego samego, co ołówkiem, czy kredkami, nie ma tego efektu, jakie daje delikatnie odrywany grefel od kartki, jeszcze, jak wziąć pod uwagę różne gramatury papieru

dla mnie najcięższa jest kwestia tego, że nie mogę widzieć bezpośrednio tego, co robię, patrzenie w monitor, a rysowanie ręką, której nie kontroluję, jest dość dużym wyzwaniem, ale zaskakująco szybko się do tego
  • Odpowiedz