Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, sąsiad udostępnił mi piwniczną siłkę (hantle, sztangi, power rack, ławki i maszyna do rozpiętek) i zastanawiam się co ja tam bym mogła ćwiczyć. Stronglifts 5x5 dla kobiety na początek będzie ok? Do tej pory ćwiczyłam głównie w domu z kettlami, czasem jakiś niby cross w fitnessie więc technikę siadów czy MC ogarniam. Jakieś inne propozycje planu na taki sprzęt? #mikrokoksy #rozowaredukcja
  • 18
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, sąsiad udostępnił mi piwniczną siłkę (hantle, sztangi, power rack, ławki i maszyna do rozpiętek) i zastanawiam się co ja tam bym mogła ćwiczyć.


@chixi: masa czy redukcja? Jeśli redukcja, to aeroby i umiarkowane ćwiczenia siłowe dla jędrności ciała.
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: @domel88: A
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie (klatka piersiowa)
Wyciskanie hantli + unoszenie bokiem 2 serie (naramienne)
Wyciskanie francuskie leżąc 2 serie(triceps)
Podciąganie na drążku 3 serie (najszerszy grzbietu)
Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowy uda)
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowy uda)
Uginanie ze sztangą 2 serie (biceps)
Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
Brzuch

B
Wyciskanie hantli skos 3 serie (klatka piersiowa)
Unoszenie sztangi wzdłuż
  • Odpowiedz
  • 1
@chixi Ja bym robił ten mityczny, wyskok ze sztangi, robiąc fikołka, klaskając talerzami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, zgadzam się z resztą fbw byłoby w sam raz.
  • Odpowiedz
  • 1
@zio-maj to piwnica, pod sufitem są rury od ogrzewania i wszystkie inne, nie ma możliwości zamocowania czegokolwiek do sufitu ale widziałam "drążki" montowane do ściany. A, mam trx więc niektóre z rzeczy o których mówisz mogę robić z nimi :)
  • Odpowiedz
  • 0
@chixi: im prostszy plan, tym lepszy na początek. Siady, ciągi, ławka to podstawa i może spróbuj od tego zacząć. Po 4 tygodniach mogłabyś dodać wiosłowanie i podciąganie o ile masz tam drążek.
  • Odpowiedz