Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak się przełamać i w końcu odmienić swoje życie. Już od pięciu lat nic nie robie, nie mam kontaktu z ludźmi, pracy, szkoły, zainteresowań. Zawsze mi to pasowało, ale naszły mnie myśli, że z takim nastawieniem to jedyne kim zostanę to menelem. Nawet by mi to pasowało bo w sumie moje życie i tak się niczym nie różni od życia menela ale jednak coś bym zmienił. Kiedyś coś tam jeszcze robiłem, oglądałem wypok a teraz nic mnie nie obchodzi,wchodzę na wypok ale automatycznie, bo i tak nic mnie na nim nie obchodzi. Całymi dniami mogę leżeć. Męczy mnie już nawet obecność rodziców w domu i czasami wolę iść do lasu, czy nad stawi tam cały dzień nic nie robić. Depresji nie mam, nie jestem przygnębiony ale czuje się strasznie pusty, chodźbym tylko obserwował ten świat z boku ale sam nie istniał. Chciałbym mieć swoje pieniądze, bo mógłbym mieć na własne wydatki np. swoje mieszkanie bez rodziców, alkohol ale nie mam ochoty na kontakt z ludźmi więc jak się przełamać i iść do pracy? Wiem, że wystarczy iść ale nie umiem bo tam są ludzie, trzeba z nimi gadać a to jest męczące. Chodzi mi o pracę np. pakowanie warzyw do pudełek, coś monotonnego, nieskomplikowanego bo nie chce mi się myśleć. Ale też niezbyt szybkiego bo moje ruchy ostatni czasy to raczej zepsutą zabawkę przypominają. No i dźwiganie odpada bo jestem słaby jak mała dziewczynka. Wykształcenia też nie mam. Więc w ogóle do czegoś się nadaje? Monotonia, anhedonia taka sytuacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania cos chyba nie lubisz odpowiedzialności i ryzyka ?
Zycie nie jest latwe i przyjemne, chowanie sie w lesie jest bezpieczne ale przegapiasz takie rzeczy jak : porażka ale tez sukces ze ci sie cos udalo: znalesc prace, swoje miszkanie , swoje pieniądze.
MikroblogowyDryblas: >. Chodzi mi o pracę np. pakowanie warzyw do pudełek, coś monotonnego, nieskomplikowanego bo nie chce mi się myśleć

nie idź w tą stronę. niby nie będziesz musiał myśleć, ale nie da się wyciszyć myśli przez co zaczniesz 'overthinking. zaczniesz analizować każdym moment swojego życia, dnia, czynności co może cię doprowadzić do tego, że dostaniesz jakiegoś #!$%@?. naprawdę.

Zaakceptował: sokytsinolop
To moj wpis jak cos @sometwo: Oprocz menela i lasu to wszystko prawda, no na alkohol też, nie piles nigdy alkoholu? ale ladnie pojechales
@AnonimoweMirkoWyznania: UkrytaAzjatka hej, a o które zaburzenie osobowości może dokładnie chodzić i po czym poznałaś, że to może być to? Leczenie daje jakieś skutki? zawszr myslalem ze to schizofrenia xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam tak i tak i tak
@AnonimoweMirkoWyznania: lekarz rodzinny ok ale ksiadz?
LubieżnyMurzyn: @sometwo: z tym menelem czy lasem troche zmyslilem ale po za tym prawda, troche pojechalesd ale o co dokladnie chodzilo, ze jakich ludzi, uzalajacych sie nad soba? to co powinienem zrobic niby. Tak wlasciwie to ja pije raz na pol roku. Chodzilo mi ze niemam nawet na alkohol, a gdzie tam inne rzeczy
To zabrzmialo jakbys do dzikusa pisala heh @spokojnie_to_ja
@AnonimoweMirkoWyznania: zaburzenia osobowosci? ja sie anajbardzieh schizofrenii
@AnonimoweMirkoWyznania po prostu to co napisales brzmi jak choroba psychiczna. Tragedii nie ma bo zdaje sie ze jakis kontakt z rzeczywistoscia masz ale sfera poznawcza i behawioralna lezy. Bez porzadnej terapii bedzie tylko gorzej. Wiem co mowie bo sam jestem po 3 letniej terapii grupowej i indywidualnej