Wpis z mikrobloga

@Gwinton Alte pinakhotek, hofbrau haus, zabierz ja do Lusha żeby kupic naturalne kosmetyki. Zabierz ja na rynek zjesc leiber keise i precle. Standardowo plac przy ratuszi.
Nie wiem jak z parkiem. Wroce do.domu to odpale mape z naszej ostatniej wizyty ;) i Ci dokladnie napisze
  • Odpowiedz
@Gwinton coooooo?! Toz to najlepsze jedzenie ever! Nie no, nie kazdy musi lubic mortadelowa pieczeń ze słodką musztarda. Ale precla z maslem trzeba zjesc. Najlepiej na marien platz jak.rozpocznie sie pokaz figur. Ok 12:00
  • Odpowiedz
@Gwinton: Podrzucam linki poglądowe do podkastu który robię z moją dziewczyną. Przesłuchaj sobie, to będziesz miał taki pogląd. Z restauracji niestety się nie wyznaje, bo mało kasy mieliśmy-ale w Hofbrau Haus oprócz piwa też można zjeść-z tego co widziałem to całkiem dobrze.
https://www.mixcloud.com/Tymoteusz_Szafa/ i tam przesłuchaj "Po Nitce do Szafy" wydania z Monachium, konkretnie z Hofbrauhaus, z Alte Pinakothek, Siegiestor i koniecznie przejedźcie się metrem, bardzo fajne doświadczenie. Jak lubicie oglądać
  • Odpowiedz