Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Facet dla którego robię zlecenia, 10 lat starszy, ja 23 lata, już przy trzeciej rozmowie telefonicznej (na oczy gościa nie widziałem) zaproponował żebyśmy przeszli na ty. Za cholerę nie mogę przemóc się żeby zwracać się z nim na ty.
Czy moja reakcja jest normalna czy jednak mam ubytki społeczne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Też mam czasem problem z takim przejściem, ale dotyczy to osób o co najmniej jedno pokolenie starszych, czyli w wieku moich rodziców albo większym. 10 lat to nie jest dużo, sam mam w okolicach Twojego zleceniodawcy i uwierz mi - czujemy się w tym wieku nadal młodzi i chcemy żeby nas jak młodych traktowano.
@slvk To zależy - ma studiach prowadzący oczekiwali żeby zwracać się do nich per jaśnie wielmożny panie, natomiast już w mojej pierwszej pracy, w korpo wszyscy defaultowo zwracali się do siebie na 'ty', obojętnie czy kierownik czy szeregowy pracownik i też na początku było to dla mnie trochę dziwne, ale już po paru dniach mi przeszło.
@AnonimoweMirkoWyznania Skoro on będąc twoim zleceniodawcą sam prosił Cię o to żebyś się tak do niego