Wpis z mikrobloga

@jathek: chodzi mi wyłącznie o rozpisanie jakiegoś treningu i diety na pierwsze 2 miesiące więc 300 złoty myślę ze to max zależy co w zamian od niego dostane czy bede mógł mieć z nim kontakt i ta dalej
@Pgumis: To szukaj takiego trenera, ktory wyglada tak jak Ty bys chcial wygladac :) Moge Ci polecic 2 ogarnietych w wawie, ale czy akurat bedzie mogl wchodzic na ta 24h to nie wiem.
@Pgumis: trening i dieta to nic ciezkiego. Jesli chcesz dojsc do fajnej formy i ja UTRZYMAC jak najdluzej to niestety musisz sie uczyc na wlasnych bledach. Chyba ze stac Cie na trenera na cale zycie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@hornysausage: Ale z ogarnietym trenerem jest o niebo latwiej, szczegolnie zaczac. Ja sam jak bym mial czas i wolne srodki to bym kogos ogarnietego wzial. Mimo ze w martwym 250kg.
@bst: jasne ze tak. Tez bym OGARNIETEGO trenera dorwal ( ͡° ͜ʖ ͡°) o trening jasne, aczkolwiek imo duzym problemem jest to ze ludzie jak maja miche podana na tacy to pozniej sa pytania: jestem ba wyjezdzie co zjesc, ide oddac krew potrzebuje posilek niskotluszczowy z jajkami xd itp.