Wpis z mikrobloga

#bf1 #battlefield1

Polecam zdobywanie Włochami Monte Grappa na Operacjach 64 graczy. Grałem 4 razy, 4 razy #!$%@? z czego 3 razy ciężki xD Raz się udało dojść do ostatniego punktu, ale i tak porażka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdobycie drugiego bunkra na B graniczy z cudem.
  • 8
@kubakabana: Operacje i szturm jakoś nie przemawiają do mnie, przez zdobywanie dość małych dwóch punktów na mapie gra sprowadza się do spamowania w tych właśnie miejscach, zwykły podbój jest lepszy bo akcja rozkłada się na większą część mapy.
bunkra na B graniczy z cud


@kubakabana: wystarczy stanąć na nim na górze i automatycznie jak masz większość to przejmujesz xD
Ale mało kto to rozumie...a jak już masz poduszkowca i jesteś nim nad B to nie ma szans, by obrońcy wygrali.
Ostatni sektor jest dość trudny, ale zawsze udaje nam się go przejąć, zazwyczaj smoke + gaz i szarża.
wystarczy stanąć na nim na górze i automatycznie jak masz większość to przejmujesz xD


@Neaopoliti: wiem xD ale

- jak stoisz na górze to mają na ciebie kower kamperzy z północy a zawsze tam kilku siedzi
-jeżeli w środku siedzi 10 a zazwyczaj tylu siedzi albo więcej to żeby cap wogóle drgnął trzeba kilkunastu typa w tym miejscu xD
- wejście od południa do bunkra dość że samo w sobie jest
wystarczy stanąć na nim na górze i automatycznie jak masz większość to przejmujesz xD


@Neaopoliti: Tak genialny pomysł xD W końcu góra wcale nie jest otwarta i nie możecie tam być posiekani przez obrońców, snajperów, czołgi, samoloty, a nawet samo działo forteczne (skoro obrońcy siedzą w środku). Po za tym dopóki nie wybijesz obrońców ze środka, to mogą się tam spawnować nadal i musisz nadal trzymać tam więcej chłopa niż przeciwnik,