Wpis z mikrobloga

@okim mecz Lakersów bodajże 3lata temu gdzie zostało pięciu graczy i Robert Sacre popełnił 6 faul, kontuzjowany Nash zaczął się rozgrzewac aby wyjść na boisko, sędziowie zglupieli i zrobili przerwę po czym ogarneli przepis ze Sacre może zostać na parkiecie ale każde jego następne przewinienie będzie karane bodajże rzutami wolnymi i piłką dla przeciwników
@Poldaz @okim W którejś wersji NBA2K na oldgeny postanowiłem sprawdzić, co się stanie, jak wszyscy mi się wyfaulują, to po tym, jak już miało mi zostać 4 zawodników na parkiecie, to gra zgłupiała i wpuściła zawodnika, który już dawno złapał 6 fauli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okim: @Poldaz:

sędziowie zglupieli i zrobili przerwę po czym ogarneli przepis ze Sacre może zostać na parkiecie ale każde jego następne przewinienie będzie karane bodajże rzutami wolnymi i piłką dla przeciwników


Co ciekawe w europejskiej koszykówce nie obowiązuje ta zasada i chyba (ale nie jestem pewny) poniżej 3 zawodników dostaje się walkower, ale 3on5/4on5 się gra. Czterech na pięciu sam widziałem na poziomie pierwszoligowym.

Z dziwacznych meczów (jako ciekawostka), na