Wpis z mikrobloga

@Kaczus2B: Kupiłem w PL przez allegro miesiąc temu. Gdy odpakowałem wydawało mi się, że urządzenie się przycina (nigdy wcześniej Kindle w rękach nie miałem). Napisałem z tym do Amazońskiego Supportu. Po obejrzeniu podesłanych przeze mnie wideo zapewniali mnie, że podobne zachowanie jest normalne przy tego typu wyświetlaczach. Mimo wszystko dostałem propozycję wymiany sprzętu na nowy model. Chyba niczego nie pozbawia :P
@#!$%@?: łap

Za czytnik zapłacimy 92,02€ z dostawą do Polski - daje to kwotę około 403zł (przy płatności lepiej wybrać EUR i pozwolić bankowi na przewalutowanie naszej płatności - kurs będzie lepszy niż ten proponowany przez Amazon).


istotne informacje:
-czytniki są objęte 12 miesięczną gwarancją (bezproblemowo realizowaną, ostatnio musiałem z niej skorzystać)
- czytniki posiadają reklamy, które nie są przeznaczony na nasz rynek (poprzez rozmowę z konsultantem można je "zdjąć", sam na
@purr:

Dasz linka do tych używanych z niemieckiego Amazona? Za nowy bym dal 120 euro czyli nieco ponad 100zl więcej i chyba jednak wolałbym nowke. Nie wiesz może czy można płacić za pobraniem? Mieszkam w Niemczech.
@purr: zależy od farta, kindle z x-comu były np z dystrybucji japońskiej i można je było serwisować tylko wysyłając/odbierając z terenu Japonii.